Stuu i Kamerzysta zaginęli

Lord Kruszwil znany jest z robienia swoich pranków. Jedne wychodzą mu nieco bardziej, inne są kompletnie nieudane. Po jednych na pierwszy rzut oka widać, że są ustawiane, w przypadku innych nie idzie tego rozpoznać. Jest też taka możliwość, że te pozostałe nie są ustawione. Pozostawię jednak te rozważania na inną okazję, ponieważ tym razem mam dla was świeżutkiego newsa. Ci z was, którzy skrupulatnie śledzą kanał Lorda Kruszwila powiedzą pewnie, że to żadna nowość. Owszem, dla was nie, jednak nie wszyscy oglądają jego filmy na kilka minut po publikacji. Przejdę jednak do rzeczy.

Prank nie poszedł zgodnie z planem

Dopiero wczoraj informowałem was o nieudanym pranku Lorda Kruszwila. Wywiózł on Stuu oraz Kamerzystę do lasu na 24h i tam ich zostawił. Marek zapowiedział, że wróci po nich następnego dnia, a ich zadanie polegało na zarejestrowaniu za pomocą kamery swoich poczynań. Wszystko zapewne miało pójść jak zwykle, jednak kiedy Kruszwil wrócił do lasu, na miejscu zastał mundurowych. Okazało się, że była to straż gminna, która przeszukiwała namiot Stuu oraz Kamerzysty. Z wypowiedzi Marka wynikało, że podejrzewali oni, iż wewnątrz znajdą koczującego tam bezdomnego.

Poszukiwania rozpoczęte

Marek zaniepokoił się nie na żarty (albo całkiem dobrze udawał). Po jego kolegach nie było śladu, chociaż minęły już niemal 24h od wywiezienia ich do lasu. Kruszwil postanowił poczekać na nich na miejscu i pokręcić się po okolicy. Niedaleko namiotu znalazł większość rzeczy należących do chłopaków oraz buty Stuu. Czyżby youtuber chodził na boso? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast tyle, że poszukiwania Marka się nie powiodły.

Lord Kruszwil usuwa kanał?

W kolejnej części filmu widzimy Marka już w mieszkaniu. Opowiada on o całej sytuacji i zapiera się, że na pewno odnajdzie Stuu oraz Kamerzystę. Zapowiada też, że jeśli mu się to nie uda, to skasuje swój kanał na YouTube’ie i całkowicie zniknie z życia publicznego. Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej o całej sytuacji. Podejrzewam, że Marek będzie informował na bieżąco na swojej grupie na Facebooku. Warto więc zaglądać tam od czasu do czasu. Markowi i ekipie życzymy owocnych poszukiwań.

Co sądzą widzowie?

Z komentarzy pod filmem wynika tyle, że widzowie również są zaniepokojeni losami Stuu i Kamerzysty. Spora część uważa jednak, że to wszystko jest znów ustawione, a straż gminna została zawiadomiona celowo. Co wy o tym wszystkim sądzicie?