Pierwszy zawodnik Fame MMA 3 zaprezentowany

Fame MMA to temat, który grzeje wszystkich na całej platformie YouTube i nie tylko. Projekt, do którego na początku nie podchodzono w 100% na poważnie, teraz jest jedną z największych tego typu imprez w naszym kraju. Interesują się nim nie tylko osoby bezpośrednio związane ze sportami walki, organizatorami czy tematyką. Nikt nie powinien się zresztą temu dziwić. Gala jest obecnie takim wydarzeniem, w którym udział biorą naprawdę duże osobistości z polskiego świata YouTube.

Boxdel ujawnia pierwszego głównego zawodnika

W każdej edycji gali bierze udział sporo zawodników. Jednak tylko 6 z nich nazywanych jest tymi „głównymi”. W poprzednich edycjach byli to m.in.: Daniel Magical, Rafonix, Adrian Polak, AdBuster, Dawid Ozdoba i wielu innych. Tym razem głównych zawodników również będzie 6, a Boxdel niedawno zaprezentował jednego z nich. To już pewne! Na gali Fame MMA 3 jednym z głównych zawodników będzie Isamu.

Isamu wystąpi na gali Fame MMA 3

Isamu już wcześniej wspominał o możliwości wzięcia udziału w trzeciej edycji walk youtuberów. Nie była to jednak potwierdzona informacja, choć sam Isamu spekulował nawet na temat swojego przeciwnika. W internecie pojawiło się wiele teorii na ten temat. Jednak na chwilę obecną żadna z nich nie wydaje się być bardziej prawdopodobna od innej.

Obawy względem trzeciej edycji gali

Wiele osób obawiało się, że trzecia edycja Fame MMA może nie wypalić przez nieobecność Daniela Magicala, który niewątpliwie odpowiada po części za ogromny sukces jedynki i dwójki. Wojtek Gola zapytany o to wprost, odpowiedział, że na trójkę szykują się takie gwiazdy, że fani nie powinni się o nic bać. Trzymamy więc za słowo i czekamy z niecierpliwością, aż zostaną zaprezentowani pozostali główni zawodnicy.

Jak wam się wydaje? Kto to będzie?