FAME MMA 4

W trakcie trzeciej odsłony gali Fame MMA przeżywaliśmy tak wiele emocji, że aż trudno to wszystko podsumować w jednym zdaniu. Było sporo zaskoczenia, trochę rozczarowania, wiele nerwów i nawet pojawiał się gniew. Nie wszystkie decyzje sędziów wydawały się prawidłowe, choć nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, a więc nie mi oceniać.

Było kilka koncertów, w tym pierwszy koncert Kamerzysty. Było kilka problemów technicznych oraz było naprawdę mnóstwo zabawy. Gdzieś w pierwszej połowie gali padła jednak bardzo ciekawa zapowiedź. Wojtek Gola oraz Boxdel ogłosili już termin i lokalizację czwartej gali Fame MMA.

Czwarta odsłona gali Fame MMA odbędzie się tym razem w Częstochowie. Niestety nie podano dokładnej lokalizacji. Znamy natomiast dokładną datę. Fame MMA 4 odbędzie się już 22 czerwca, a więc całkiem niedługo.

Boxdel VS Ochroniarz na FAME MMA 4

Na FAME MMA 4 będziemy świadkami walki Ochroniarza Kruszwila zwanego też Kubańczykiem z Michałem Baronem, czyli Boxdelem. Ochroniarz wyzwał na pojedynek Boxdela tuż po zakończeniu gali FAME MMA 3. Poniżej możecie zobaczyć wyzwanie rzucone przez Kubańczyka i potwierdzenie walki przez Boxdela.