Konferencja Fame MMA 3

Konferencja Fame MMA 3 za nami! Transmisja odbyła się na kanale Lorda Kruszwila na żywo i przyniosła ze sobą bardzo wiele emocji. W jej trakcie nie tylko poznaliśmy wszystkich zawodników, lecz również byliśmy świadkami pierwszorzędnych dymów. Dowiedzieliśmy się m.in. o tym, że przeciwniczką Marty Linkiewicz zostanie Esmeralda Godlewska. Między dziewczynami doszło do kilku spięć, jednak nieco bardziej szczegółowo opiszę to za moment.

Warto też wspomnieć, że transmisja konferencji pobiła rekord Polski! W pewnym momencie – w chwili pojawienia się Meduzy – transmisję oglądało aż 200 000 widzów! To absolutny rekord polskiego YouTube’a. Żadna inna transmisja live nie może pochwalić się podobnymi wynikami! Serdecznie gratulujemy!

Było trochę dymów

Konferencja przebiegła raczej spokojnie. Kilku zawodników skierowało w swoje strony trochę niemiłych słów. Było widać napięcie między niektórymi z nich – Isamu i Pałkerson – jednak ogólnie było bardzo spokojnie. Większość uczestników była opanowana i nie rzucała się pięściami w swoje strony. Do niewielkiego spięcia doszło jedynie między Esmeraldą Godlewską a Martą Linkiewicz. Początkowo dziewczyny odnosiły się do siebie z szacunkiem. W pewnym momencie cierpliwość jednak się skończyła. Było tak ostro, że szklanka rzucona przez Esmeraldę wylądowała na głowie Boxdela. Widzowie śmieszkują, że na pewno „będzie bąbel”.

Gala Fame MMA 3

Gala Fame MMA 3 odbędzie się już 30 marca ba Atlas Arenie w Łodzi. Możemy spodziewać się wielu emocji, a główne walki wieczoru zapowiadają się naprawdę ciekawie. Gala niesie z sobą oczywiście mnóstwo pozytywnych rzeczy. Pallaside nie będzie miał aż tyle czasu, żeby wymyślać kolejne bzdury i naciągać na nie małe dzieci, wyciągając od nich pieniądze. Zdecydowanie powinien wziąć się za ostry trening, bowiem Isamu na pewno ma nad nim sporą przewagę.

Jak jednak potoczy się ta walka? Podobnie, jak w przypadku wszystkich pozostałych: przekonamy się 30 marca.