Dziewczyna Kamerzysty

Kamerzysta jest youtuberem, który swoją popularność zawdzięcza sukcesowi kanału Lorda Kruszwila. Właśnie na filmach Kruszwila po raz pierwszy poznaliśmy charakterystyczną postać z workiem Gucci na głowie. Od dłuższego czasu nie jest już żadną tajemnicą, że pod workiem znanej marki odzieżowej kryje się Łukasz Wawrzyniak – fejm z aska i sponsor kanału Lorda Kruszwila. To on stworzył postać Kruszwila, który w krótkim czasie stał się idolem tysięcy młodych ludzi w Polsce. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że Łukasz Wawrzyniak pieniądze na rozkręcenie kanału Lord Kruszwil pozyskiwał nie do końca legalnie – do dziś można znaleźć w internecie informacje o jego nieuczciwych działaniach. Wawrzyniak trzymał się również blisko z przestępcą i oszustem Piotrem Kaszubskim znanym również najmłodszym milionerem w Polsce.

Karina Pochwała - dziewczyna Kamerzysty

Karina Pochwała to dziewczyna Kamerzysty, czyli Łukasza Wawrzyniaka. Łukasz Wawrzyniak jest ojcem sukcesu kanału Lord Kruszwil.

Kim jest dziewczyna Kamerzysty?

Mimo, że tożsamość Kamerzysty wyszła na jaw już dawno temu, to do niedawna nikt nie wiedział kim jest jego partnerka. Jej tożsamość udało się jednak poznać dzięki dociekliwym internautom, którzy skojarzyli kilka faktów. Okazało się, że jedna z dziewczyn walczących o tytuł Miss Earth Poland 2018 wideo prezentujące swoją osobę nagrywała we wnętrzach identycznych jak te, które widzimy na filmikach wrzucanych na kanał Lorda Kruszwila. Dziewczyna to 25-letnia Karina Pochwała z Koszalina. Krótkie śledztwo przeprowadzone przez internautów potwierdziło wstępne domysły – Karina Pochwała jest dziewczyną Kamerzysty, mimo że ten za wszelką cenę stara się to ukryć.

Dowody

W sieci możemy znaleźć już kilka dowodów potwierdzających tę tezę. Jednym z najmocniejszych jest stare nagranie Łukasza Wawrzyniaka, które pochodzi jeszcze z czasów jego bytności na ask.fm. Na krótkim wideo widzimy Wawrzyniaka w towarzystwie Kariny Pochwały. Drugim niepodważalnym dowodem jest zdjęcie przedstawiające całujących się Wawrzyniaka i Pochwałę.

Kamerzysta całuje dziewczynę

Łukasz Wawrzyniak czyli Kamerzysta Lorda Kruszwila jest w związku z Kariną Pochwała, modelką, I wicemiss Earth Poland 2018

Kim jest Karina Pochwała?

Karina Pochwała to 25-letnia modelka z Koszalina. Kobieta ma 177 centymetrów wzrostu, na co dzień studiuje dziennikarstwo, kilkukrotnie startowała też w konkursach piękności. W 2018 roku Karina walczyła o tytuł Miss Earth Poland. Tytułu nie zdobyła, ale została I wicemiss Earth Poland 2018.