Stuu, Dubiel i inni

Od kilku tygodni fani Stuu, który zasłynął z wypromowania największego prankstera w Polsce – Marcina Dubiela, byli bombardowani przez swojego idola zapowiedziami projektu „jakiego jeszcze świat nie widział”. Premierę swojego pomysłu Stuu zapowiedział na 16.08 na godzinę 18:00, ale szczegółowe plany youtubera wyciekły do internetu wcześniej. Okazuje się, że Stuart Burton zamieszkał wraz z pięcioma innymi influencerami w luksusowej willi, gdzie spędzą razem dwa lata. Cała piątka tworzy tzw. Team X.

Team X – skład

W skład Team X wchodzą: Stuu Burton, Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin oraz Kacper Błoński. Taki skład z góry gwarantuje, że treści, jakie powstaną w posiadłości będą raczej na bardzo niskim poziomie. Willa wynajmowana przez Team X znajduje się w podwarszawskiej miejscowości i została opłacona przez agencję Spotlight. Posiadłość ma powierzchnię ponad tysiąca metrów kwadratowych, a jej wnętrza utrzymane są w luksusowej stylistyce.

View this post on Instagram

Zbyt dużo czasu i zaangażowania poświęciłem, żeby dzisiaj przejmować się hejtem. Jeśli jesteś internetowym napinaczem, to przykro mi, ale dzisiaj nie dam Ci tej satysfakcji ☺️ Za nami ciężki dzień, pełen różnych emocji. Powinienem chyba czuć satysfakcję, ale mam świadomość ile pracy przed nami. Od dzisiaj budujemy jedność. Razem ze @stuuburton otoczyliśmy się wyjątkowymi osobami z którymi połączyły nas równie wyjątkowe relacje. Chętnie opowiem Wam o tym jak wygląda nasza znajomość z @lexychaplin @juliakostera i @kacperblonsky, ale to kiedy indziej. Musiałem to ukrywać tyle miesięcy, że najchętniej powiedziałbym o wszystkim od razu, ale na to przyjdzie pora. Zrozumiecie o co mi chodzi, gdy poznacie lepiej tych ludzi. Przywrócili moją chęć do pracy i naładowali mnie pozytywną energią. Wierzę w nich i wierzę w ten projekt. Trzymajcie kciuki ❤️🙈 fotka by @nowciax 😛

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel) on

Stuu i luksusowa willa

Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl – każdego tygodnia Team X będzie publikował kilkanaście filmów przedstawiających życie influencerów. Youtuberzy nie planują transmisji na żywo, ale może się to zmienić w trakcie trwania projektu.

„Cel jest taki: „wyhodować” nowe pokolenie youtuberów”

– przyznał na spotkaniu prasowym Burton.

Youtuber nie ukrywa też, że podczas filmów Team X ma zamiar korzystać z lokowania produktów za które zapłacą reklamodawcy.

Przykładów podobnych akcji nie trzeba szukać daleko – w Polsce na niemal identycznych zasadach działa tzw. Ekipa Friza.

Jak czytamy w Wirtualnych Mediach – po zakończeniu projektu Team X, Stuu planuje zakończyć swoją youtubową karierę. I to jest jedyna dobra wiadomość związana z tym projektem.