SexMasterka odchodzi z YouTube’a

SexMasterka, czyli Aniela Bogusz odchodzi z YouTube’a. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych youtuberek w Polsce ogłosiła na swoim kanale zakończenie kariery. Jednocześnie SexMasterka skasowała swoje filmy oraz usunęła wszystkie zdjęcia z profilu na Instagramie. Aniela Bogusz usunęła lub ukryła również swój profil na Facebooku.

Instagram Sexmasterki został całkowicie wyczyszczony ze zdjęć.

Sexmasterka usunęła filmy na YouTubie, zdjęcia na swoim Instagramie oraz skasowała profil na Facebooku.

SexMasterka znana była z kontrowersyjnych materiałów na temat współżycia seksualnego. Wielu youtuberów zarzucało jej, że tematy oraz treści, którymi dzieli się z fanami nie są jej autorstwa, lecz są kopiowane z różnych serwisów internetowych. W wielu przypadkach była to prawda. SexMasterka próbowała kreować się na ekspertkę od życia seksualnego, ale w rzeczywistości przekazywana przez nią wiedza była niewiele warta. Aniela Bogusz zasłynęła również z częstego rozbierania się na swoim Snapchacie.

„Wiem, że dla wielu z was to w ogóle nie będzie miało sensu. Ale uwierzcie, że z czasem go nabierze. To koniec. Odchodzę. I w tym filmie chce się z wami pożegnać. Ale przede wszystkim wam podziękować. Podziękować za to, że zawsze mnie wspieracie, bo to jest dla mnie najważniejsze. Na pewno teraz pojawia wam się mnóstwo pytań w głowie. Po prostu ja spełniłam swoją rolę. I czas iść dalej. Dlatego jedyne co mi teraz nasuwa się na myśl to – wyczekujcie, bo jest na co”

– mówi w swoim krótkim filmie pożegnalnym SexMasterka. Podczas monologu często zawiesza głos próbując nadać dramatyzmu wypowiadanym przez nią słowom. Niestety robi to tak nieudolnie, że nagranie wygląda sztucznie, a momentami wręcz komicznie.

Dlaczego SexMasterka usunęła filmy?

Odpowiedzi na to pytanie niestety nie znamy. Mamy przeczucie, że odejście SexMasterki z mediów społecznościowych jest tylko trikiem mającym zwrócić na nią uwagę internautów. W ostatnim czasie jej profile znacznie straciły na popularności, więc być może Aniela Bogusz próbuje w ten sposób skupić na sobie uwagę.

W nagranym przez SexMasterkę wideo brakuje informacji, co artystka zamierza robić na youtubowej emeryturze. Część fanów Anieli snuje domysły, że zniknięcie youtuberki z mediów społecznościowych ma podgrzać atmosferę przed zapowiedzianą na ten rok premierą debiutanckiej płyty Anieli Bogusz.

Aktualizacja: Aniela Bogusz zmieniła nazwę kanału i opublikowała nowy film. Poznaliśmy też nowy nick SexMasterki.