Jesteście gotowi?

Jeżeli należysz do osób, które po ogłoszeniu zakończenia kariery przez SexMasterkę odetchnęły z ulgą, to dzisiejsza wiadomość nie wprawi cię w dobry nastrój. Aniela Bogusz oficjalnie zapowiedziała swój powrót do mediów społecznościowych. Wraz z reaktywacją kanału na YouTubie popularna Masti zmieniła jego nazwę. Nowe wcielenie youtuberki to Lil Masti.

Wasza SexMasterka jest zawsze gotowa!

Aniela Bogusz, czyli SexMasterka swoją popularność w sieci zdobyła za pomocą takich filmów jak Głębokie Gardło SexMasterki, a także dzięki opowiadaniu o tym jak straciła dziewictwo w wieku 13 lat. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że słowa które Aniela Bogusz wypowiadała w swoich edukacyjnych filmach nie należały do niej.

SexMasterka nagminnie kopiowała treści z przeróżnych stron internetowych bez podawania źródła i bez pytania autorów o zgodę (więcej na ten temat możecie przeczytać na Facebooku u Bartka Przybyszewskiego). Ogromną popularnością wśród najmłodszych widzów cieszył się również Snapchat naszej bohaterki. To tam Aniela Bogusz pozbywała się wszelkich hamulców. Nie trzeba być specjalistą w wyszukiwaniu informacji w internecie, by dogrzebać się do nagrań, na których widzimy nagą SexMasterkę zaczepiającą przypadkowych ludzi na ulicy, czy Anielę Bogusz spacerującą bez ubrania po otwartej galerii handlowej.

Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz

Pierwsze zmiany na kanale SexMasterki zaszły 23 lutego 2019 roku. To wtedy Masti opublikowała swój pożegnalny film zatytułowany „To koniec” i skasowała wszystkie dotychczasowe filmy. Dziś, po dwóch tygodniach od tego zdarzenia, na kanale Anieli Bogusz pojawił się nowy, 7-sekundowy materiał będący zapowiedzią nowego wideo youtuberki. Ma się ono ukazać 16.03.2019 i być nowym otwarciem. Wraz z krótkim materiałem zmianie uległa również nazwa kanału – od dziś SexMasterka to Lil Masti.

Nadal niewiadomą pozostają treści, jakie Aniela Bogusz zamierza publikować na swoim nowym-starym kanale. Przypuszczamy, że kasując całą swoją dotychczasową twórczość youtuberka zamierza grubą krechą odciąć się od tego, co tworzyła dotychczas. Czy jej się to uda? Szczerze w to wątpimy, ale czas pokaże.