Isamu vs DeeJayPallaside

Trzecia gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Walką wieczoru podczas FAME MMA 3 ma być starcie Szymona Kasprzyka – Isamu z Danielem Pawlakiem – DeeJayPallaside. Isamu występuje w tej walce w roli zdecydowanego faworyta – to na jego zwycięstwo stawia większość kibiców i youtuberów. Po Instagramie DeeJayPallaside widać jednak, że nie zamierza on poddać się bez walki – youtuber trenuje dwa razy dziennie i jest mocno zmotywowany, by pokazać się z jak najlepszej strony. Co ciekawe – niedawno okazało się, że walka wieczoru na FAME MMA 3 miała wyglądać zupełnie inaczej.

Isamu vs Rafonix

W klatce w formule MMA naprzeciwko Isamu miał stanąć Rafonix, czyli Marcin Krasucki. Urodzony w 1993 roku Krasucki to patostreamer, który brał udział w FAME MMA 2, kiedy to wyszedł na ring z Danielem Magicalem. Walka zakończyła się po 13 sekundach – Magical tak niefortunnie wyprowadził kopnięcie w Rafonixa, że złamał własną nogę przegrywając tym samym walkę. Tym razem Rafonix miał się zmierzyć z bardziej wymagającym przeciwnikiem. Jednak z racji swoich problemów z prawem zrezygnował z udziału w imprezie.

„Przed trzecią galą dostałem telefon od Wojtka i od Boxdela, gdzieś o godzinie 23. Isamu chce się bić. Nie chciałbyś walczyć z Isamu? Ja mówię: No ku*wa mogę, w sumie mogę. Ale mam w ch*j problemów teraz z prawem i chciałem sobie teraz przerwę zrobić po drugiej gali. No i walczy Żiżej. No i tyle. I jestem za Żiżejem”

– powiedział podczas transmisji na żywo Rafonix.

FAME MMA 3 odbędzie się już 30 marca 2019 roku o godzinie 20:00 w łódzkiej Atlas Arenie. Walką, która budzi największe zainteresowanie nie jest tym razem walka wieczoru, a pojedynek patoinfluencerki Marty Linkiewicz – Linkimaster z Moniką Esmeraldą Godlewską. Trzecią galę FAME MMA będzie można oglądać w formule PPV, czyli pay per view. Cyfrowe bilety na to wydarzenie są już dostępne na oficjalnej stronie FAME MMA.