Nie taka piękna ta bestia

Utwór Piękna i Bestia Kamerzysty narobił sporo szumu na Polskim YouTubie. Kawałek wyprodukowany przez Kruszwila już dwa dni po premierze jest prawdziwym hitem i został obejrzany ponad 2 miliony razy. Jak się jednak okazuje – sukces Kamerzysty ma też swoją ciemną stronę, o której on sam woli nie wspominać. Na jednym z kanałów shooterskich pojawiło się wideo rzucające nowe światło na muzyczne dokonania Łukasza Wawrzyniaka.

Znany producent oskarża Kamerzystę

L-Pro to producent muzyczny, który może pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak Tede czy Liroy. Jak się okazuje – to właśnie do niego miesiąc temu zgłosił się Kamerzysta z prośbą o pomoc w wyprodukowaniu swojej płyty. L-Pro opublikował na swoim InstaStories materiał, w którym opowiada jak wyglądała współpraca z Łukaszem Wawrzyniakiem. Krótko mówiąc – nie jest nią zachwycony i twierdzi, że Wawrzyniak go oszukał.

L-Pro wymyślił Kamerzystę rapera

„Co tam Wawrzyniak, fajna premierka jak widzę. W godzinę 450 tys. widzów. Wiesz skądś znam to flow. Ty wymyśliłeś Kruszwila i Kamerzystę. Ale Kamerzystę-rapera wymyśliłem ja,  jeszcze miesiąc temu chciałeś nagrywać disco-polo z DJem Remo. A skąd to wiem? Bo byłeś u mnie tyle razy, że nagraliśmy całą płytę. Ale jak zwęszyłeś więcej hajsu to jak zwykle zj*bałeś, jak kilka lat temu z ASKa, ale to wiadomo, wszyscy ludzie to wiedzą”

– zaczyna swój monolog L-Pro. W tle widzimy całą listę kawałków, które wyprodukował dla Kamerzysty. Następnie producent informuje widzów, że nie chce być gołosłowny i puszcza fragment piosenki Piękna i Bestia w nieco innej aranżacji, niż ostatecznie opublikowana na kanale Kamerzysty.

„Pięknie powtarzasz, jak papuga powtarzasz. Mogę puścić cokolwiek innego. Insta Love, Titanic? Albo nie, poczekamy na premierę za tydzień. Insta Love niech będzie”

– mówi L-Pro i puszcza nieopublikowany jeszcze utwór Kamerzysty.

„Dobra, dobra, starczy. Wiesz co gościu? Nie boję się twojego zasięgu, nie boję się twojego hajsu. Ja sam producent, przeciwko tobie, pseudo-raperowi. Dosyć pajacowania, wiesz o co chodzi”

– kończy znany producent. L-Pro dodaje, że Kamerzysta nie napisał tekstów do swoich piosenek, a zrobili to za niego ghostwriterzy.

Poniżej publikujemy pełną listę utworów, które L-Pro wyprodukował dla Kamerzysty.

Płyta Kamerzysty, wszystkie utwory:

Kamerzysta – DanceHouse
Kamerzysta – Deadline
Kamerzysta – Gucci Gang Remix
Kamerzysta – Hajs Hajs Hajs Hajs
Kamerzysta – Izotek
Kamerzysta – Piękna i Bestia
Kamerzysta – Tesla
Kamerzysta – Top Models
Kamerzysta – Ask.fm
Kamerzysta – Titanic
Kamerzysta – Insta Love
Kamerzysta – Kruszwil Intro
Kamerzysta – Maska
Kamerzysta – Miałaś nie być moją EX
Kamerzysta – Miało banglać
Kamerzysta – Pierwszy milion
Kamerzysta – Tesla S-Line
Kamerzysta – Wycieczka z Olejnikiem i Szoferem po nowe