Kamerzysta zostaje raperem

Kamerzysta Kruszwila z przytupem wszedł w świat muzyki. Jego pierwszy kawałek zatytułowany  Piękna i Bestia został obejrzany już kilka milionów razy. Wszystkie kolejne utwory, wypuszczane przez Kamerzystę co tydzień, biły nowe rekordy. Kolejnym ma być kawałek taneczny z teledyskiem – jest więc na co czekać. Po drodze działo się jednak kilka nieciekawych rzeczy, o których warto przy tej okazji wspomnieć.

Kamerzysta VS L-PRO

Pierwszą z nich był rzekomy konflikt z producentem L-PRO. Miał on być odpowiedzialny za stworzenie całej płyty z Kamerzystą. Do teraz jednak nie wiadomo kto kogo oszukał, a kto może czuć się pokrzywdzony.

Kolejną sprawą jest podkład do piosenki Piękna i Bestia. Okazało się, że „produkcja Kruszwil” się tutaj nie popisała i nasza parka youtuberów kupiła gotowy beat ze znanej biblioteki. Wyszło na jaw, że Kamerzysta wykorzystał muzykę innego twórcy. Najzabawniejsze jednak jest to, jak Kruszwil z Kamerzystą zareagowali na całą aferę. Nie wspomnieli o tym nawet słowem i wykupili beat na wyłączność. Wszystko zostało po cichu zamiecione pod dywan.

Pierwszy koncert Kamerzysty

Podczas drugiej konferencji FAME MMA 3 organizatorzy gali ogłosili, że przed wydarzeniem odbędzie się pierwszy w historii koncert Kamerzysty – Łukasza Wawrzyniaka. Wojtek Gola i Boxdel zapowiedzieli, że koncert będzie wyjątkowym wydarzeniem i zachęcają do kupowania biletów w pierwszych rzędach.

Bilety na koncert Kamerzysty dostępne są na oficjalnej stronie FAME MMA 3. Każdy kto wykupił lub wykupi PPV, czyli pay per view na galę będzie mógł obejrzeć koncert Łukasza Wawrzyniaka przez internet.

Bilet na koncert Kamerzysty można zdobyć kupując wejściówkę na galę FAME MMA 3. Najtańszy bilet kosztuje 50 zł.

Kim jest Kamerzysta?

Pod pseudonimem Kamerzysta ukrywa się Łukasz Wawrzyniak – youtuber i sponsor kanału Lord Kruszwil. Wawrzyniak swoją popularność zawdzięcza serwisowi ask.fm, na którym kilka lat temu był wiodącą postacią. Z osobą Kamerzysty związanych jest wiele kontrowersji i niedopowiedzeń. W sieci można znaleźć informacje o jego próbach naciągania użytkowników na płatne doładowania sms, a także współpracy z Piotrem Kaszubskim – „najmłodszym Polskim milionerem”, który obecnie przebywa w więzieniu.