FAME MMA 3 – kiedy i gdzie?

FAME MMA 3, czyli największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów odbędzie się już 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas tegorocznej gali będziemy mieli okazję oglądać walki czołowych gwiazd YouTube’a – na ring wyjdą m.in. Isamu, DeeJayPallaside, Marta Linkiewicz czy Mistrz FAME 2 – Dawid Malczyński.

Jak co roku wszyscy zainteresowani galą z niecierpliwością czekają na pierwszą konferencję FAME MMA 3. W poprzednich edycjach konferencja skutecznie podgrzewała atmosferę przed samą galą. Podobnie jak w ubiegłym roku na konferencji będziemy zapewne świadkami patologicznych zachowań i utarczek słownych zaproszonych zawodników. Wydaje nam się bardzo mało prawdopodobne, by zawodniczki pokroju Marty Linkimaster Linkiewicz potrafiły zachować się podczas prezentacji na chociażby przyzwoitym poziomie. Nie ubiegajmy jednak faktów – pierwsza konferencja FAME MMA 3 dopiero przed nami i być może miło zaskoczymy się jej poziomem.

Pierwsza konferencja FAME MMA 3

Na oficjalnym profilu FAME MMA 3 oraz na profilach organizatorów gali pojawiła się informacja o terminie konferencji. Pierwsza konferencja FAME MMA 3 odbędzie się 24 lutego 2019 roku o godzinie 18:00, czyli już za cztery dni. Największym zaskoczeniem jest jednak miejsce, w którym wydarzenie będzie transmitowane. Jak z dumą podkreślają organizatorzy – Boxdel i Wojtek Gola – pierwsza konferencja FAME MMA 3 będzie transmitowana na kanale… Kruszwila.

Szczegóły I konferencji FAME MMA 3

Ciagle pytacie „kiedy konferencja?", „co z konferencją?". No to zdradzamy ➡️ LIVE z I konferencji FAME MMA 3, na której poznacie rywalkę Marty Linkiewicz i szczegóły nadchodzącej gali, odbędzie się na kanale Kruszwil. Będzie bardzo ekskluzywnie i prestiżowo, a woda z lodowca poleje się strumieniami 🍾🍾🍾 W niedzielę BIJEMY REKORD OGLĄDALNOŚCI!!! 🥊 #famemma

Opublikowany przez FAME MMA Wtorek, 19 lutego 2019

 

Jak się dowiedzieliśmy – organizatorom zależy na tym, by oglądalność konferencji pobiła wszystkie możliwe rekordy. Dlatego też postanowili wykorzystać do transmisji kanał Kruszwila, który w tym momencie jest najchętniej oglądanym kanałem na Polskim YouTubie.

„W niedzielę, 24 lutego na moim kanale odbędzie się pierwsza konferencja FAME MMA 3. Postanowiliśmy, że pobijemy rekord widzów na live, zatem konferencja będzie u mnie”

– napisał Lord Kruszwil pod zdjęciem zapowiadającym pierwszą konferencję FAME MMA 3.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samej gali – zapraszamy do naszego wpisu, gdzie piszemy o tym ile kosztują bilety na FAME MMA 3 i gdzie odbędą się walki.

AKTUALIZACJA:

Pierwszą konferencję FAME MMA 3 na żywo możesz oglądać tutaj.