Kim jest Rafonix?

Marcin Krasucki najszerszemu gronu znany jako Rafonix, a nieco mniejszemu pod pseudonimami Lordoza lub Walikonix to jedna z najbardziej zasłużonych postaci polskiego patostreamingu. Rafonix swoją karierę w internecie zaczynał od streamowania Tibii na Twitchu. Następnie przerzucił się na YouTube’a, gdzie prowadził kanał na którym pokazywał swoje rozmowy z użytkownikami i użytkowniczkami Omegle. Potem Krasucki zaliczył krótki epizod z graniem w CS. Wtedy też miał miejsce słynny drunk stream podczas którego pijany Rafonix zerwał ze swoją dziewczyną oraz zniszczył większość sprzętów znajdujących się w mieszkaniu (m.in. wyrzucił telewizor przez okno). W międzyczasie rozpoczął się jego konflikt z Danielem Magicalem, który miał finał podczas gali Fame MMA 2, na której Rafonix złamał Magicalowi nogę.

Patostreamy Krasuckiego

Obecnie Marcin Krasucki zajmuje się prowadzeniem patostreamów, które zbierają przed ekranami rekordową widownię. Rafonix często chwali się, że liczba widzów podczas jego show dochodzi nawet do 10 tysięcy oglądających jednocześnie. Podczas kilku ostatnich transmisji na żywo Krasucki grał w internetowym kasynie promując tym samym hazard, co w Polsce jest zakazane.

Naszą uwagę szczególnie przyciągnęła transmisja, na którym Marcin Krasucki gra w ruletkę i w ciągu kilku minut przegrywa ponad 4 000 zł. Moment, w którym traci pieniądze podsumowuje inteligentną przemową w swoim stylu:

„Dobra, ch*j Ci w pysk ty k*rwo totalizatorze sportowy, szmato j*bana, nie gram tu k*rwo więcej. Co za gówno. Szmaty pazerne. Pluje im na matki, żebyś zdechła na raka ty k*rwo co założyłaś tę stronę. Śmieciu. Ja tam nie zbiednieje szmato j*bana, ale ty k*rwo zdechniesz, dziwko.*

Jak widać, standardowy poziom wypowiedzi Krasuckiego został zachowany. Po soczystej przemowie Rafonix robi podsumowanie swoich wydatków i zarobków z ostatnich dni na ruletce obgryzając w międzyczasie paznokcie.

Kolaż trzech zdjęć z InstaStories Rafonixa, Marcina Krasuckiego

Rafonix pisze o przegranej na ruletce i twierdzi, że złość już mu przeszła. Humor poprawił sobie czytając komentarze użytkowników na Instagramie.

Dzień po przegranej Rafonix opublikował na swoim Instagramie InstaStories, na których pisze, że złość na przegraną w kasynie sporej sumy pieniędzy już mu przeszła. Twierdzi też, że humor poprawił sobie czytając komentarze ludzi, którzy go krytykują.