Siostry Godlewskie: wielki powrót!

Sióstr Godlewskich chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Wszyscy zapewne dobrze kojarzycie je z bardzo charakterystycznych aranżacji utworów. Nieco bardziej złośliwi twierdzą, że są one jednymi z pierwszych „gwiazd” w naszym kraju, wykonujących tzw. „porno-polo”. Chodzi oczywiście o disco polo w bardzo skąpych strojach. No właśnie, bo to wszystko od skąpych strojów przecież się zaczęło.

Sławne duo

Siostry Godlewskie to duet, w skład którego wchodzi Esmeralda (Monika) oraz Małgorzata. Niestety nie grzeszą one talentem, a większość wykonywanych przez nie coverów sprawia, że słuchaczowi zaczynają krwawić uszy. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Tym razem nasze gwiazdeczki postanowiły wziąć się za utwór zatytułowany „Pada śnieg” i znów robią to w skąpych strojach. Na planie znalazło się też miejsce na sprośnego Mikołaja. Brakuje jeszcze tylko tego, żeby zaczął klepać siostry po tyłkach.

Przekonajcie się sami

Poniżej dajemy wam możliwość obejrzenia całego tego widowiska na własne oczy. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności z tytułu poniesionego uszczerbku na zdrowiu. Robicie to więc na własne ryzyko. Życzymy powodzenia. Może nawet uda wam się dotrwać do końca utworu!