Linkiewicz VS Godlewska – zapowiedź walki

Na oficjalnym profilu FAME MMA pojawiła się długo oczekiwana zapowiedź walki Moniki Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz. Niespełna dwuminutowy trailer pokazuje urywki z treningów obu zawodniczek oraz podkręca atmosferę ostrymi wypowiedziami Godlewskiej i Linkiewicz.

Monika Godlewska

W wideo zapowiedzi Esmeralda wspomina, że każdy kto chce bliżej poznać jej przeciwniczkę powinien wpisać nazwisko Linkiewicz w wyszukiwarkę w znanym serwisie z filmami dla dorosłych. Siostra Godlewska zauważa również, że zbliżająca się walka jest walką „Dawida z Goliatem”, ponieważ jej przeciwniczka jest „babochłopem”.

Marta Linkiewicz

„Cześć, jestem Marta, jestem Królową Polski. To ona szuka konfliktu, a ja mam na ten konflikt wy*ebane i lata mi on koło ch*ja, którego mam, ponieważ jestem transem. Esmeralda, liż mi jaja!”

– przedstawia się z kolei Marta „LinkiMaster” Linkiewicz.

Zgodnie z przewidywaniami krótkie wideo jest po brzegi wypchane agresywnymi wypowiedziami obu zawodniczek.

Pierwsza walka kobiet w historii FAME MMA odbędzie się już 30 marca 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas gali FAME MMA 3 oprócz walki Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz w oktagonie zmierzą się m.in. Isamu z DeeJayPallaside oraz Bonus BGC z Taxi Złotówą.