Czy Stuu ma dziewczynę?

Stuart Burton użytkownikom na YouTubie znany bardziej jako Stuu lub Polski Pingwin jest Brytyjczykiem mieszkającym w Polsce. Stuu nagrywa filmy na YouTube od 2011 roku co pozwala pisać o nim, jako o prawdziwym weteranie polskiej sceny youtubowej. W jednym ze swoich ostatnich wideo zatytułowanym Czy Stuu ma dziewczynę, Stuu odpowiada na pytania fanów, które zostały zadane pod jego poprzednim filmem. Postanowiłem obejrzeć nagranie i zobaczyć, które pytania internautów jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce (Stuu ma już 3,7 mln subów) uznał za na tyle ciekawe, by na nie odpowiedzieć.

Zanim przejdziemy do analizy pytań internautów i odpowiedzi Stuu, jeszcze słowem wprowadzenia: Stuu ma obecnie 27 lat, a ja kojarzę go głównie z gameplay’ów oraz promowania na YouTubie Marcina Dubiela i Daniela Ferreri, których twórczość, powiedzmy szczerze – do specjalnie ambitnych nie należy;)

Stuu – Q&A

Co byś zrobił gdybyś stał się kobietą na jeden dzień?

Każda odpowiedź jakiej udzielę nie jest family friendly, więc wspólnie (z operatorem kamery – przyp. redaktor) wymyśliliśmy odpowiedź family friendly: poszedłbym z drugą dziewczyną na imprezie do kibla zobaczyć co dziewczyny robią jak idą razem do kibla.

Czy zdradziłeś kiedyś swoją dziewczynę?

Nie. Czemu nie? Gdy jest się z kimś w związku lepiej powiedzieć wprost jeżeli chcesz z kimś innym coś robić, niż zdradzać. Szczerość i zaufanie są najważniejsze w związku.

Czy puściłeś bąka podczas seksu?

Z tego co mogę sobie przypomnieć to nie.

Czy uderzyłbyś mamę za 10 mln złotych?

Nie… nie… nie mocno. Nie mamuś, kocham Cię, oczywiście że bym nie uderzył mamy.

Czy zrobiłeś kiedyś kupę do basenu?

Nie, ja osobiście nie. Ale powiem wam że byłem kiedyś na spotkaniu, gdzie to się wydarzyło (…) Małe dziecko załatwiło się do basenu. I wszystko wyleciało. Wszyscy wybiegli z wody, a potem jakiś ziomek musiał to wyłowić z wody siatką.

Czy całowałeś się kiedyś z dwoma dziewczynami naraz?

Tak.

Czy chciałbyś być w Top Model?

Nie, bo jestem za mały. Ci którzy widzieli mnie na żywo to wiedzą, że jestem za mały.

Czy masz dziewczynę? Jeżeli tak to powiedz kim ona jest.

Nie mam dziewczyny. Przez długi czas nie mam dziewczyny. Od masę lat nie mam dziewczyny.

Jak wyglądała twoja najgorsza, najbardziej wstydliwa sytuacja?

Byłem o wiele młodszy. Była sytuacja, że miałem coś poważnego z jelitami i nie mogłem iść do toalety przez niemal tydzień (…) Ostatecznie mama stwierdziła – weź se walnij fasolkę. No i zjadłem całą miskę fasolki i grałem sobie z ziomkami na Playstation. I nagle… [podłożona piosenka Allelluja].

Czy masz jakieś dziwne nawyki?

Tak, ostatnio uzależniłem się od takich żółtych serków. Śniadanie serki, obiad serki, kolacja serki. Obecnie z tym walczę, już trzy dni jestem bez serków.

Ile są warte sygnety na Twoich rękach?

Około 50 zł. Na razie nie stać mnie na takie sygnety, jakie bym chciał.

Czy mierzyłeś swojego penisa?

Słuchajcie, dziewczyny, chłopaki, moim drodzy. Nadchodzi czas w życiu każdego faceta, że mierzy.

Czy uważasz, że Marcin Dubiel ma coś nie tak z głową?

Marcin to Marcin. Marcin jest fajny, ale dużo youtuberów ma coś nie tak z głową. My jako youtuberzy mówimy sobie, że Marcin jest jak rodzina, a rodzinę trzeba wspierać nie ważne czy robią głupie rzeczy czy nie.

Czy kiedykolwiek srałeś pod krzakiem?

Jaaaa! Tak była taka sytuacja. Łowiliśmy ryby nad wodą z ziomkiem, miałem wtedy z 10-11 lat (…) Poszedłem sobie, cisza, spokój, świeże powietrze, zobaczyłem takie pole i mówię sobie – to jest miejsce, w którym się załatwię. Splaszczyłem sobie trawę, tak przyłożyłem na dół (..) podeptałem, żeby było miejsce, żeby się załatwić. Kucnąłem sobie, patrzę, słucham, jakieś ptaszki śpiewają, niebieskie niebo, fajnie, ogólnie super klimat. Świeże powietrze już nie było takie świeże, ale robiłem to co robiłem (…) I nagle patrzę za siebie i ta trawa, którą splaszczyłem to podniosła się w tym czasie do góry z powrotem i wszystko wleciało mi do butów i na skarpetki (…) Skarpetki umyłem i suszyłem przez noc całą. Dlatego też nie mam wciąż dziewczyny.

Na tym jakże ciekawym pytaniu Stuu kończy swoje Q&A. W dalszej części wideo Stuart Burton prankuje jeszcze Angelikę Muchę i kończy nagranie. Przypomina również, że jeżeli widzowie zostawią pod nagraniem 40 tys. łapek w górę, to nagra kolejne Q&A.

Bardzo ciekawym aspektem całego nagrania jest dobór pytań, na które postanowił odpowiedzieć Stuart Burton. YouTuber, który dość często podkreśla, że jego największą grupą widzów są bardzo młode osoby, postanawia podzielić się z nimi swoimi przemyśleniami na temat seksu i… mierzenia własnego penisa. Z mojego punktu widzenia tak kontrowersyjny i niesmaczny dobór pytań jest w tym przypadku bardzo słabym zabiegiem.

Już teraz pod nagraniem internauci zostawili ponad 53 tys. łapek w górę pod nagraniem, więc zapewne w niedługim czasie na kanale Stuu pojawi się kolejne wideo na podobnym poziomie.