Marta Linkiewicz kontra Monika Godlewska

Podczas pierwszej konferencji FAME MMA 3 potwierdzono, że przeciwniczką Marty „Temu Ciągnęłam” Linkiewicz będzie Monika Esmeralda Godlewska. Tym samym 30 marca 2019 roku po raz pierwszy w formule FAME MMA zobaczymy na ringu walkę kobiet.

Marta Linkiewicz to patoinfluencerka, która zasłynęła nagraniem wideo, w którym chwaliła się, że uprawiał seks oralny z muzykami z Rae Sremmurd. Przeciwniczką Linkiewicz jest Esmeralda Godlewska – celebrytka zajmująca się śpiewaniem kolęd oraz pozowaniem na ściankach.

Dymy na konferencji

Obie celebrytki zostały zaprezentowane publiczności podczas trzeciej części pierwszej konferencji FAME MMA 3. Po krótkim wstępie i zaproszeniu Linkiewicz i Godlewskiej do stołu konferencyjnego mikrofon przejęła Monika Esmeralda Godlewska.

„Witam wszystkich. Jakże miło, że mogę tutaj zasiąść w tak dogodnym gronie, jakim jest Marta Linkiewicz. Miło mi Cię poznać wreszcie w życiu realnym, droga Martusiu”

– zaczęła swoje powitanie Godlewska.

Następnie Esmeralda postanowiła zaczepić Linkiewicz.

„Jak samopoczucie przed walką? Jak treningi? Bo widziałam, że ostro trenujesz, ale ćpanie”

– zaatakowała Martę Linkiewicz jej rywalka.

„Nie moja droga, nie, nie, nie, bez takich. Naprawdę trenuję ostro, tak że ja na Twoim miejscu też wzięłabym się do roboty”

– odpowiedziała Linkiewicz.

Na to Godlewska zdecydowanie stwierdziła, że trenuje bardzo ostro od momentu, kiedy dowiedziała się że będzie walczyć na gali FAME MMA 3.

„Nie mam nic do Marty, ponieważ nie znam jej osobiście. Widziałam jedynie jej poczynania w internecie. Sama nie jestem święta, więc nie będę jej oczerniała, nie będę oceniała. Zobaczymy na ringu. Tak jak powiedział Ambro – każdy ma szanse pół na pół, zobaczymy, no. I tak jestem z siebie dumna, że podjęłam się tej walki, bo uważam, że nie jedna kobieta zrezygnowałaby z czegoś takiego”

– uzupełniła swoją wcześniejszą wypowiedź Esmeralda Godlewska.

„Jesteś totalną patologią”

Następnie prowadzący konferencję zapytał się Wojtka Golę skąd pomysł na walkę kobiet. Gola stwierdził, że wszyscy chcieli zobaczyć jak kobiety staną do walki na ringu. Wybór Marty Linkiewicz był podyktowany jej ogromnymi zasięgami na Instagramie, natomiast Esmeralda Godlewska została wybrana ze względu na kontrowersje, jakie wywołuje.

Atmosfera pomiędzy Linkiewicz a Godlewską zdecydowanie zaostrzyła się po sugestii prowadzącego galę, że pomiędzy zawodniczkami atmosfera utrzymana jest w klimacie passive-aggressive.

„No właśnie jest pomiędzy nami jakiś taki luz duży. Dla mnie Linkiewicz jest nikim dlatego jej nie obrażam, bo nie obrażam osób, które mnie kompletnie nie interesują. Na ringu najchętniej wyjebałabym jej za przeproszeniem w mordę sprowadziła do parteru i tyle”

– zaczęła Godlewska.

„Będziesz robić pałę co najwyżej”

– skontrowała przeciwniczkę Linkiewicz.

„Co będę Ci robiła? To że wyglądasz jak transwestyta to jedno, to że masz penisa to co innego kochana…”

– powiedziała Godlewska.

„Zamknij ten ryj, zamknij ten ryj. Wypierdalaj stąd! Szmatą jesteś tylko i wyłącznie ty, więc zamknij ten pysk. Ty kurwo zobaczysz. Szczekaj, szczekaj, zobaczymy jak będzie”

– straciła nad sobą panowanie Linkiewicz, po czym wypięła w kierunku przeciwniczki tyłek i pokazała Godlewskiej środkowy palec.

„Weź tą kurwa śmierdzącą dupę nieumytą dziewczyno, fuj. Z czym do ludzi, fuj! Ale zajebało. Wstydziłabyś się. Przed konferencją należy się umyć. Kurwa, dziewczyno”

– z teatralnym obrzydzeniem rzuciła Esmeralda.

„Odszczekasz to wszystko tępa napompowana szmato”

– powiedziała zadowolona z siebie Linkiewicz.

Następnie Linkiewicz rzuciła w Godlewską plastikową butelką, na co jej przeciwniczka chwyciła stojącą przez sobą szklankę i rzuciła w kierunku Marty. Niestety nie trafiła w cel, a szklanką w głowę oberwał siedzący pomiędzy kobietami Boxdel.

„Twoje miejsce jest przed wejściem głupia ździro!”

– krzyknęła Linkiewicz.

„Twoje miejsce jest przy ciągnięciu pały”

– odpowiedziała Godlewska.

„Ryj! Ryj Ryj! Ryj! Ryj! Zamknij ryj!”

– zaczęła wydzierać się do mikrofonu Linkiewicz, która ewidentnie straciła panowanie nad sobą.

„Jesteś totalną patologią. Totalną patologią. Jedyne co potrafisz to ciągnąć pałę. Tak, z tego słyniesz. Jesteś idiotką”

– podsumowała Martę Linkiewicz Godlewska w trakcie dzikich wrzasków swojej przeciwniczki.

Walka Marty Linkiewicz z Moniką Esmeraldą Godlewską odbędzie się już 30 marca 2019 roku.