Julia Słońska niszczy zabytek

W miniony weekend instagramerka i aktorka – Julia Słońska postanowiła zwrócić na siebie uwagę w nietypowy i bardzo bezczelny sposób. Nastolatka młotkiem zniszczyła zabytkową rzeźbę w jednym z warszawskich parków. Moment dewastacji zabytku nagrała jej koleżanka, która potem pochwaliła się filmem w mediach społecznościowych. Produkcja tak bardzo spodobała się wandalce, że ta udostępniła nagranie na swoim Instagramie. Tutaj wideo zauważył jeden z użytkowników serwisu Wykop.pl, pokazał je innym wykopowiczom i lawina ruszyła.

Dziewczyna, która odrąbała nos rzeźbie aniołka w Parku Dolinki Szwajcarskie jest aktorką i modelką, A raczej powinniśmy napisać – „była”. Julia Słońska ostatnio często pojawiała się przed obiektywem aparatu, wystąpiła również w telewizyjnej reklamie mBanku w najnowszej kampanii firmy.

Instagramerka traci pracę

Agencja modelingowa, z którą Słońska dotychczas współpracowała zwolniła ją w trybie natychmiastowym tego samego dnia, którego nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych. Nieco dłużej musieliśmy czekać na reakcję mBanku, którego pracownicy początkowo bardzo ostrożnie komentowali zaistniałą sytuację.

Ostatecznie, w poniedziałek, dwa dni po upublicznieniu nagrania głos zabrał rzecznik prasowy mBanku.

Julia Słońska i mBnak

Julia Słońska została zwolniona z pracy w agencji modelek, a film reklamowy, w którym brała udział został zdjęty z anteny.

„NAJLEPIEJ sprawdzić… Drogie MJN, nasze stanowisko od początku jest jasne: w mBanku nie zgadzamy się na takie zachowania! Dlatego zdecydowaliśmy się wycofać spot reklamowy z emisji. Nie chcemy być kojarzeni z aktorką, która wiele tygodni po zakończeniu zdjęć zasłynęła kolejną rolą – wandala. Sprawą powinny zająć się odpowiednie służby. W kwestii odpowiedzialności za to, co wiele tygodni po zakończonych zdjęciach do reklamy robi młoda aktorka – nie możemy odpowiadać za indywidualne wybory takich osób. W tym wypadku to rola dla opiekunów. Nie planujemy angażowania tej dziewczyny do kolejnych spotów”

– czytam w oświadczeniu mBanku na profilu Miasto Jest Nasze.

Klip z reklamą, w której mogliśmy oglądać wandalkę został już wycofany z pasma telewizyjnego oraz został usunięty z YouTubowego kanału mBanku. Firma zapowiedziała również, że nie zamierza współpracować z aktorką w przyszłości.