Fame MMA 3 i Marta Linkiewicz

Już niebawem, bo 30 marca tego roku, odbędzie się 3 edycja gali Fame MMA. Jest ona nazywana również przez złośliwych walkami youtuberów, co nie odbiega znacznie od prawdy, jednak dzisiaj nie o tym. Dzisiaj chciałem poinformować was o czymś, co dosłownie przed chwilą zamieścili organizatorzy na oficjalnym profilu gali na Instagramie.

Nie tak dawno poznaliśmy pierwszego głównego zawodnika wieczoru, a już teraz Boxdel i Wojtek Gola odsłaniają kolejne karty. A jest co odsłaniać, bo dzisiejszy news to naprawdę coś dużego. Okazuje się bowiem, że na Fame MMA 3 zawalczą również kobiety. Znamy również oficjalny termin gali – odbędzie się ona 30 marca.

Walka Marty Linkiewicz

To będzie coś wyjątkowego, dlaczego? – tymi słowami Boxdel zaczyna swoją wypowiedź. Dalej mówi o Isamu, o samej gali oraz o tym, że zapamiętamy ją na długo. Czy jednak nie są to czcze przechwałki ze strony organizatorów? W końcu pierwsza i druga edycja też miały być wyjątkowe. Tym razem jednak może być inaczej. Na gali wystąpią też dziewczyny i będą lały się po pyskach. Poznaliśmy pierwszą zawodniczkę i jest to ktoś, kogo na pewno bardzo dobrze znacie. Jest to Marta Linkiewicz – znana patoinfluencerka.

Marta „temu ciągnęłam” Linkiewicz

Pamiętacie jeszcze głośne snapy, na których dwójka nastolatek chwaliła się, że obciągała chłopakom z zespołu Rae Sremmurd, a z niektórymi z nich też się przespały? To była właśnie Marta Linkiewicz i jej koleżanka. O tej drugiej raczej nie zrobiło się głośno, jednak Marta postanowiła grzać swój fame i nie dać mu umrzeć śmiercią naturalną. Robiła więc to, co robić najlepiej potrafiła – czyli szokowała. Wdała się w kilka sprzeczek, z których później wyszły niezłe dramy, chwaliła się kolejnymi fellatio, mógłbym wymieniać tak niemal bez końca.

Marta Linkiewicz na Fame MMA 3.

Marta Linkiewicz, patoinfluencerka i instagramerka wystąpi na Fame MMA 3. Linkiewicz prawdopodobnie zmierzy się z Esmeraldą Godlewską.

Jesteście zaskoczeni?

Na końcu filmu promującego trzecią edycję gali Fame MMA, pojawia się tajemnicza postać w kapturze. W ostatniej scenie ściąga ona nakrycie głowy i prezentuje swoją twarz. Okazuje się, że jest to Marta pytająca: jesteście zaskoczeni?. Muszę szczerze przyznać, że ja jestem zaskoczony i nie mogę doczekać się samej gali. Zobaczymy, jak kobiety radzą sobie w oktagonie. Nie ma żadnych wątpliwości, że ta edycja gali przejdzie do historii.

Marta Linkiewicz VS Monika Godlewska?

Plotki głoszą, że drugą kobietą, która ma wystąpić w trzeciej edycji gali, jest Monika „Esmeralda” Godlewska. Na pewno doskonale ją znacie. O niej, oraz jej siostrze, zawsze jest głośno w okolicach świąt Bożego Narodzenia oraz sportowych wydarzeń. To one kaleczyły polskie kolędy swoim wykonaniem i to one wypinały tyłki śpiewając nasz hymn. Siostry nazywane są też glonojadami z uwagi na nienaturalnych rozmiarów usta.

Skąd jednak w ogóle takie informacje? Marta Linkiewicz dodała na Instagrama zdjęcie z Wojtkiem Golą, a w hasztagu widniała Esmeralda Godlewska. Marta chyba zorientowała się, ze napisała za dużo i szybko edytowała opis. Prawda wyszła jednak na jaw i nie da się jej zamieść pod dywan.