Marcin It’s a prank bro! Dubiel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce. Wypromowany przez Stuu twórca jakimś cudem zgromadził na swoim kanale ponad milion subskrybcji pomimo stosunkowo małej ilości stworzonych filmów. Do dziś najpopularniejszymi produkcjami Dubiela pozostają: „Nago po galerii handlowej”, „Condom Challenge ze Stu i Naruciakiem” oraz „Daliśmy bezdomnemu Yeezy i 1000 zł *wzruszył się*”. Już same tytuły wystarczą, by zorientować się jakiego rodzaju kontent tworzy Marcin Dubiel.

Najgorszy rok Dubiela

Ostatnie miesiące nie należą do najbardziej udanych w karierze Marcina Dubiela. Youtuber miał wypadek samochodowy, dwukrotnie rozstał się z Nikolą Stajszczak, a z powodu wypalenia przestał nagrywać filmy na YouTube’a. W ciągu ostatniego roku Marcin Dubiel wrzucił na swój kanał zaledwie 5 filmów. W tym trzy z nich opowiadają o jego byłej już dziewczynie. Obecnie Dubiel aktywny jest głównie na swoim InstaStories, na które co jakiś czas wrzuca krótkie nagrania z imprez z innymi youtuberami.

Dubiel usunie konto na YouTube?

Kilka dni temu Marcin Dubiel wrzucił na swoje InstaStories nagranie, które różni się od jego wcześniejszych filmików. Na wideo widzimy leżącego w łóżku Dubiela, który dzieli się z fanami osobistymi przemyślaniami.

„Jest pierwsza trzydzieści, od godziny nie mogę zasnąć. I nie wiem czy wy też tak macie, że jak nie możecie spać to myślicie. Powiem wam, że doszedłem właśnie do takich wniosków, że ŁOŁ”

– mówi na nagraniu najbardziej rozpoznawalny Polski prankster.

„Prawdopodobnie w najbliższym czasie wyłączę się TOTALNIE z internetu i zrobię rzeczy, których nie odważyłem się zrobić przez bardzo długi, długi czas. I tak nie powiem wam o co chodzi, ale życzę wam miłego dnia, jak to zobaczycie jak wstaniecie”

– kończy swoją wypowiedź Dubiel.

Kolejne sceny youtuber nagrywa już rano i zapewnia w nich, że „moc minionej nocy nadal go trzyma”, cokolwiek to znaczy. Następnie prankster chwali się Rolexem (nie swoim) oraz własnym Mercedesem.