Marcin Dubiel

Marcin Dubiel to postać znana i kontrowersyjna. Jego kanał na YouTube’ie ma ponad milion subskrypcji, a sam twórca jest dość nietypowy. Jego kanał przeżywał wiele okresów. Były takie, w których robiono tam tylko ustawiane „pranki” i były takie, w których wręczano bezdomnym buty o wartości 1 000 zł. Najbardziej kontrowersyjnym filmem był jednak ten, na którym kolega Marcina bieg nago po ulicach. Na całe szczęście swoje przyrodzenie trzyma w tym czasie w dłoniach, a nie macha nim na wszystkie strony.

Wypadek

Media donoszą, że Marcin Dubiel miał ostatnio wypadek. Miał on miejsce w Warszawie przy Polu Mokotowskim i na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego, choć w kolizji brały udział aż trzy samochody. Doniesienia z miejsca zdarzenia nie są jednak spójne. Według jednej wersji wszyscy wyszli z tego bez zadrapań, a według innej jedna osoba potrzebowała pomocy lekarza. Nie było to jednak nic poważnego. Na potwierdzenia będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać.

Czyja wina?

Tym co również nie jest w 100% pewne, jest sam przebieg wypadku. Według nieoficjalnych źródeł wszystko miało miejsce na pasie dla autobusów. Kierowcy taksówki skończyło się akurat paliwo i musiał on zatrzymać się na buspasie. Jadące za nim Volvo również się zatrzymało, jednak jadący za nimi wszystkimi Marcin Dubiel już nie. W wyniku czego wbił się swoim Mercedesem w tył drugiego samochodu.

W wywiadzie dla Gali YouTuber stwierdził, że jemu samemu nawet włos z głowy nie spadł. Odmówił on jednak dalszego komentowania całej sprawy. Trzeba więc poczekać aż wszystko zostanie zbadane przez policję. Wtedy też będziemy mieć dostęp do oficjalnej wersji wydarzeń.