Minął nieco ponad miesiąc od momentu kiedy poinformowaliśmy was o rozstaniu Marcina Dubiela i Nikoli Stajszczak. Para internetowych celebrytów nie podała konkretnych powodów rozstania – Dubiel lakonicznie napisał tylko o różnicy charakterów pomiędzy nim, a Nikolą. Dziś para influencerów ponownie jest razem – o czym oboje radośnie poinformowali na swoich Instagramach.

Marcin Dubiel i Nikola znowu razem

Jako pierwsza wpis o powrocie do partnera opublikowała Nikola Stajszczak. Na swoje konto na Instagramie wrzuciła fotografię z Paryża, na której widzimy ją i Dubiela w trakcie wygłupów pod Wieżą Eiffla.

„It’s (not) a prank bro 😉 Od początku tej relacji przebyliśmy długą drogę i nabyliśmy spory bagaż doświadczeń. Każde z nas wiele nauczyło się o sobie, jak i o drugiej osobie. To nie była łatwa podróż, jednak co najważniejsze, wszystkie drogi ponownie połączyły nas w jedność”

– pisze Nikola Stajszczak na swoim Instagramie.

Marcin Dubiel wpis na temat powrotu do Nikoli zamieścił dopiero dziś. Informację zamieścił również na Instagramie.

„Na pewno wyciągnęliśmy wnioski i staramy się być lepszymi ludźmi i partnerami. Rozstaliśmy się, uporządkowaliśmy swoje sprawy, zrozumieliśmy co jest dla nas ważne i wracamy do siebie silniejsi. Czas zweryfikuje co będzie dalej 🙈”

– pisze naczelny prankster Polski.

Nowej-starej parze życzymy wszystkiego dobrego!