Pechowy rok Marcina Dubiela

Ostatnich tygodni Marcin Dubiel nie możne zaliczyć do specjalnie udanych. Czyżby los postanowił zemścić się na youtuberze za żenujące pranki i ustawiane filmy?

Dopiero co dotarły do nas wiadomości o wypadku samochodowym, w którym uczestniczył Dubiel (naoczni świadkowie twierdzą, że samochód insta-celebryty poruszał się bus pasem przeznaczonym dla autobusów i wjechał w auta stojące przed nim), a dziś sam Dubiel ogłosił na Instagramie, że plotki o jego rozstaniu z Nikolą Stajszczak nie są bezpodstawne.

Dramatyczny wpis na Instagramie Dubiela

Prankster w długim i szczerym wpisie poinformował swoich fanów, że jego związek z przepiękną Nikolą należy już do przeszłości. Para rozstała się jakiś czas temu, a Nikola usunęła ze swojego Instagrama wszystkie fotografie, na których znajdował się Dubiel.

Powody rozstania Dubiela z Nikolą

Sam Dubiel nie pisze o powodach rozstania. Osoby z bliskiego otoczenia Nikoli twierdzą natomiast, że powodem zerwania były różnice charakterów. Dodatkowo Nikoli miało przeszkadzać to, jak Dubiel jest postrzegany przez środowisko oraz bliskich. W sumie się jej nie dziwimy. Bo kto chciałby być kojarzony z gościem zarabiającym na życie filmikami, na których jego znajomi sikają do kibla zalepionego folią lub biegają nago po sklepie.

Kryzys Marcin Dubiela

Jakby tego było mało – ostatnie wydarzenia sprawiły, że Marcin Dubiel nie ma weny do nagrywania filmów na swój kanał. Konto youtubera świeci pustkami – ostatnie nagranie pojawiło się w internecie ponad 2 miesiące temu. Nomen omen nosi ono tytuł „Oświadczyłem się jej przed wylotem do USA? Powiedziała tak?!”.

 

No chyba nie.

Aktualizacja:

Marcin Dubiel i Nikola Stajszczak znowu są razem. Poinformowali o tym na swoich Instagramach.