Lord Kruszwil i zmiany

Jeśli regularnie śledzicie losy kanału Lorda Kruszwila, to na pewno zauważyliście to, że ostatnimi czasy zaszły tam spore zmiany. Nie chodzi już nawet o to, że Marek pozbył się włosów, lecz coś zmieniło się w jego charakterze. Na filmach wydaje się mniej grzeczny, nie jest już taki delikatny i robi rzeczy, których stary Kruszwil w życiu by się nie podjął. Czyżby bycie łysym to nie fryzura ale stan umysłu? Być może i to nawet by się zgadzało w przypadku Marka.

Zmiany można zauważyć również w najnowszych filmach. Od pewnego czasu na jego kanale pojawia się sporo częściowej nagości. Ludzie zdejmują spodnie, on sam biega prawie nagi po ulicy i testuje na wpół rozebrane dziewice.

Drama z TVN

Powróćmy może jednak na chwilę do jego filmu „Dziewice drogie vs tanie”. Jest on o tyle interesujący, ponieważ kilka dni po premierze po prostu zniknął z kanału i ślad po nim zaginął. Całkiem możliwe, że ulotnienie się filmu było związane z  całą ta dramą z telewizją TVN, którą Marek próbował sprowokować kilka dni wcześniej. Stacja jednak nie zareagowała na zaczepki w żaden sposób i temat umarł śmiercią naturalną.

Obnażania się ciąg dalszy

Trzeba przyznać, że Lord Kruszwil jest bardzo konsekwentny i cały czas publikuje filmy, w których pojawia się choć odrobina golizny. Tym razem postanowił skupować od „przypadkowych” przechodniów spodnie, które akurat mieli na sobie. Jeśli ktoś chciał je sprzedać, musiał oczywiście pozbyć się części garderoby na środku ulicy. Warto dodać, że film był nagrywany dość niedawno i na zewnątrz panował wtedy chłód. Co z tego wszystkiego wyszło i ile osób dało się upokorzyć? Musicie już zobaczyć sami: