Kruszwil zamyka kanał

„Siema jestem Marek i od kilku miesięcy jestem dymany. A ostatnio zostałem wydymany bez mydła. Rozchodzi się o nakładanie blokad na nasze filmy. Wielka wojna z YouTube właśnie została rozpoczęta, póki co jest na naszą korzyść ponieważ zakładamy nowy kanał który będzie nazywał się Kruszwil & Kamerzysta”

– tymi słowami rozpoczyna się prawdopodobnie ostatni film na kanale Lord Kruszwil. Zamknięcie głównego kanału Marka Kruszela jest spowodowane znacznym ograniczeniem jego zasięgu przez algorytmy YouTube’a.

Od kilku miesięcy filmy Kruszwila nie są wyświetlane jego widzom z powodu niskiej jakości treści udostępnianych przez youtubera. Idiotyczne czelendże, materiały homofobiczne, promowanie napojów alkoholowych, oszukiwanie widzów oraz clickbaitowe tytuły i miniaturki zaprowadziły kanał Kruszwila tam gdzie jego miejsce, czyli w youtubową otchłań. Malejąca liczba wyświetleń filmów zmusiła twórcę do założenia nowego kanału o nazwie Kruszwil & Kamerzysta.

Kruszwil & Kamerzysta grożą YouTube’owi

W ostatnim nagraniu opublikowanym na kanale Lord Kruszwil, Kruszel wraz z Łukaszem Wawrzyniakiem wyzywają administratorów serwisu, na którym publikują swoją twórczość. Pozornie opanowany Kamerzysta po raz kolejny traci nad sobą panowanie (pierwszy raz miało to miejsce gdy YouTube zablokował film z przywiązywania Kruszwila do krzesła na 24 godziny) i pokazuje w stronę twórców serwisu środkowy palec.

W nagraniu „Naprawdę zamykam ten kanał” Kruszwil zdradza również, że jeżeli administracja YouTube’a zamknie jego nowy kanał, on założy kolejny.

Nowy kanał Kruszwila

Na kanale Kruszwil & Kamerzysta pojawił się już pierwszy film. Materiał zatytułowany „Oceniam pośladki przypadkowych dziewczyn” łamie regulamin YouTube’a już w pierwszych 15 sekundach, gdzie widzimy jak Kruszwil zachęca swojego nieletniego brata do macania przypadkowo spotkanej na ulicy dziewczyny.

Materiał został już zgłoszony do administracji serwisu YouTube.

W nocy z czwartku na piątek (6.06/7.06.2019) kanał Lord Kruszwil został usunięty z YouTube’a.