24-godzinny live Kruszwila

Kruszwil, czyli Marek Kruszel z kanału Lord Kruszwil nie cofnie się przed niczym, by było o nim głośno. Tym razem postanowił zorganizować live’a, podczas którego będzie przez 24 godziny przywiązany do krzesła przed kamerą. Kruszwil zapowiedział, że przez ten czas nie zamierza jeść, pić, ani korzystać z toalety. Twierdzi też, że to pierwsza tego rodzaju transmisja na świecie.

Screen z YouTube Lorda Kruszwila na którym zapowiada start transmisji podczas której zostanie przywiązany do krzesła i spędzi na nim 24 godziny

Lord Kruszwil zapowiada transmisję na żywo podczas której spędzi 24h przywiązany do krzesła

Lord Kruszwil zmierza w kierunku patologii

Nietrudno odnieść wrażenie, że Kruszwil, próbując ratować spadające statystyki swojego kanału w ostatnim czasie dość znacząco zmienił rodzaj treści publikowanych na YouTube. Dzisiejszy Marek nie przypomina już tego, którego poznaliśmy rok temu. Ostatnie filmy youtubera wypełnione są nagością, wulgaryzmami, patologicznymi zachowaniami oraz idiotycznymi prankami na poziomie Marcina Dubiela. Wycenianie dziewic, płacenie przypadkowym osobom za rozbieranie się do naga na ulicy, golenie siebie i ludzi na łyso, sikanie w majtki oraz różne działania na granicy prawa – tak wygląda kanał Lorda Kruszwila na przełomie 2018 i 2019 roku. Marek próbował również nakręcić dramę z telewizją TVN, ale nie do końca mu się to udało. Teraz przyszła pora na coś nowego.

Zapowiedź transmisji pojawiła się na kanale Lord Kruszwil o godzinie 17:00.

Kiedy i gdzie oglądać transmisję?

Transmisja na żywo podczas której Lord Kruszwil zostanie przywiązany do krzesła i spędzi na nim 24 godziny rozpocznie się w piątek 04.01.2019 o godzinie 20:00 i potrwa do następnego dnia, do 20:00. O ile oczywiście wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem. Do krzesła Kruszwil zostanie przywiązany przez Kamerzystę, czyli Łukasza Wawrzyniaka. Mając na uwadze wcześniejsze wyczyny tego duetu możemy się spodziewać wielu „niespodziewanych” i „niezaplanowanych” zwrotów akcji. Bo szczerze wątpię, by Kruszwil zorganizował 24-godzinną transmisję, podczas której nic się nie wydarzy.

Aktualizacja

Po 11 sekundach od startu transmisji YouTube zablokował streama. Kruszwil poinformował o tym na swojej grupie:

„Już byłem związany… ale oczywiście youtube musi zawsze się do czegoś przyczepić!!!! Dokładnie po 11 sekundach youtube zablokowało live, bo co? Bo siedziałem przywiązany na krześle!?!?!!?!? Jeżeli uda nam się jeszcze dzisiaj wyjaśnić sprawę to zrobimy tego live, jak nie dzisiaj to jutro!!! Nie zgadzam się absolutnie na blokowanie moich transmisji”

– napisał youtuber.

Screenshot z grupy Lordowie Kruszwila, na którym Kruszwil informuje o zablokowaniu transmisji na żywo

Lord Kruszwil informuje o zablokowaniu transmisji na żywo podczas której Kruszwil miał być związany na krześle przez 24 godziny.

Shot z transmisji na kanale Kamerzysty:

Tutaj znajdziecie więcej informacji o zablokowaniu kanału Kruszwila.