Lord Kruszwil poszedł do pracy

Lord Kruszwil znany jest ze swoich prowokacyjnych akcji. Żeby nie szukać daleko, to jako przykład podam film, w którym biegał nago po mieście między ludźmi. Podobnych materiałów znajdziemy na jego kanale bardzo dużo, a niektóre z nich są nawet gorsze od publicznego obnażania się. Wczoraj jednak w zakładce Społeczności, na kanale Lord Kruszwila, pojawiło się dziwne głosowanie. Marek zapytał widzów, czy ma utrwalić na wideo relację ze swojego dnia w „normalnej pracy”. Znając jego fanów, wszyscy zapewne odpowiedzieli, że tak.

Praca na kasie?

Pytanie dotyczyło pracy na kasie w sklepie spożywczym. Wszyscy zapewne oczyma wyobraźni zaczęli widzieć już Kruszwila, pracującego na kasie w Biedronce, z którego ust pada pytanie: „karta Biedronki?”. Ja też dokładnie tak to wszystko widziałem, nie będę ukrywał.

Niestety dzisiejszy wpis z karty Społeczności rozwiał wszelkie marzenia. Nie zobaczymy Marka na kasie i nie przekonamy się, czy zna kod na kajzerki – a szkoda! Co więc robił Kruszwil w sklepie spożywczym? Z jego relacji wynika, że wykładał towar na półki.

Wykładanie towaru w sklepie spożywczym

Z dzisiejszego wpisu z karty Społeczności jasno wynika, że jedynym zadaniem Marka było wykładanie towaru w małym sklepiku. Prawdopodobnie był to któryś z niewielkich punktów sieci Żabka (lub coś podobnego). Nie ukrywam, że jestem nieco rozczarowany. Spodziewałem się ciężkiej pracy na kasie w Biedronce w godzinach przedświątecznego szczytu. To dopiero byłby materiał na odcinek. Swoją drogą ciekawe czy Kruszwil byłby w stanie wytrzymać w takiej pracy chociaż kilka godzin? Tego niestety się nie dowiemy.