Lord Kruszwil na Fame MMA

Emocje z czwartej gali Fame MMA nie zdążyły nawet jeszcze dobrze opaść, a już pojawiają się pierwsze wyzwania na Fame MMA 5. Na tę jedną walką i tego konkretnego zawodnika czekała chyba większość osób interesujących się tematem. Jeśli gdzieś po drodze nie pojawią się przeszkody, na gali Fame MMA 5 zawalczą ze sobą Lord Kruszwil i Mini-Majk z Ekipy Friza. Tego wyzwania chyba nikt się nie spodziewał.

Niespodziewane wyzwanie

Między walką Medusy z Knaziem, a walką wieczoru, w pewnym momencie doszło do małego zamieszania. Do oktagonu wszedł Mini-Majk i chwycił za mikrofon. Wszyscy myśleli, że zamierza on przyjąć wyzwanie Mini-Jacka, wystawionego przez TrueMana, jednak Mini-Majk wyzwał Lorda Kruszwila. Chłopak stwierdził, że bardzo nie lubi Marka i chce mu dać w łeb. W oktagonie szybko pojawił się Wojtek Gola, jeden z włodarzy Fame MMA, który zadzwonił do Lorda Kruszwila. Decyzja pojawiła się dość szybko.

Lord Kruszwil vs Mini-Majk

Kruszwil stwierdził, że chętnie przyjmie wyzwanie rzucone przez członka Ekipy Friza, jednak miał dwa warunki. Pierwszym z nich było przekazanie 50 tys. złotych z jego gaży na cele charytatywne. Drugim warunkiem było przekazanie drugich 50 tys. złotych z funduszu Fame MMA również na cele charytatywne. Oczywiście Wojtek Gola nie wahał się zbyt długo i niemal od razu ogłosił, że walka się odbędzie.

Fame MMA 5

Do starcia ma dojść już na kolejnej gali Fame MMA, która prawdopodobnie odbędzie się za kilka miesięcy. Jeśli po drodze nie pojawią się przeszkody, to będziemy świadkami ciekawego widowiska. Mały człowiek zmierzy się z żylastym Kruszwilem. Jak może zakończyć się to starcie? Trudno stwierdzić. Mimo ogromnej różnicy wzrostu, Mini-Majk jest przecież dość wysportowany, co widać zresztą po jego ciele. Wynik nie jest więc z góry przesądzony.

Trochę fejmu nie zaszkodzi

Mini-Majk zapytany: dlaczego chce walczyć akurat z Kruszwilem, odpowiedział, że: nie lubi tego łba. Powód może być jednak zupełnie inny. Małego człowieka nie interesują starcia z mniej znanymi ludźmi pokroju Mini-Jacka. On idzie po kogoś sławnego, na czym zapewne zamierza się nieco lepiej wybić. Cóż, życzymy mu w tym wszystkim powodzenia i sami już nie możemy doczekać się tej walki. Może, wbrew wszelkim oczekiwaniom, chłopaki dadzą fajny pokaz umiejętności.