Kamerzysta – Titanic

Zeszłotygodniowa premiera kawałka „Piękna i Bestia” od Kamerzysty spotkała się z uznaniem widzów. Była ona absolutnym rekordem, jeśli chodzi o ilość widzów na kanale w jednym czasie. Było ich ponad 65 tysięcy. Tak, wiemy, że konferencja Fame MMA 3 miała ponad 200 tysięcy widzów, jednak jest to wydarzenie innego kalibru i kategorii, a więc trudno je porównywać na tych samych zasadach. Wróćmy więc do „Pięknej i Bestii”, bo działo się w związku z nią dużo więcej.

Kawałek nie tylko pobił rekord na premierze, ale też pod względem liczby wyświetleń w krótkim czasie. Już po chwili było ich ponad milion, potem dwa miliony, a teraz jest już ponad pięć milionów. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji. Producent (były) całej płyty Kamerzysty zarzucił jemu i Kruszwilowi kradzież oraz zapowiedział, że idzie z nimi na wojnę. Chłopaki w żaden sposób nie odnieśli się do jego słów i chyba nie traktują go poważnie. Przejdźmy jednak do „Titanica”.

Kruszwil pokazuje nam kawałek

Lord Kruszwil wrzucił dzisiaj film na kanał Kamerzysty, na którym możemy wysłuchać nowego kawałka – przynajmniej w pewnej części. Poznajemy refren oraz kawałek zwrotki. Sam Kruszwil twierdzi, że utwór jest jeszcze lepszy od „Pięknej i Bestii„ i „rozpier*oli polskiego youtube’a”. Czy tak będzie? Przekonamy się już jutro o godzinie 18:00 na kanale Kamerzysty. Wiele wskazuje na to, że „Titanic” może pobić poprzedni utwór.

Co z resztą płyty?

Nie wiadomo jeszcze co z całą resztą płyty? Czy co tydzień czeka nas podgrzewanie atmosfery i premiera kawałka po kawałku? A może po jutrzejszej premierze Kamerzysta zapowie, jakie są jego dalsze plany? Tego niestety nie wiemy. Wiemy natomiast, że reszta płyty już jest i nawet znamy wszystkie tytuły utworów.

Teraz jednak posłuchajcie sobie „Titanica”: