Nowy kanał Kruszwila

Duet Lord Kruszwil i Kamerzysta nie próżnują. Marek Kruszel wraz z Łukaszem Wawrzyniakiem, po tym jak ich podstawowy kanał został umieszczony na czarnej liście YouTube’a próbują przerzucić jak największą uwagę fanów na swój nowy twór – kanał Kruszwil & Kamerzysta.

Youtuberzy nie chcą, w tak kluczowym dla siebie momencie, stracić uwagi internautów – wszak promują obecnie płytę Kamerzysty, który postanowił zostać raperem. Krążek sprzedaje się dobrze, ale mógłby jeszcze lepiej, gdyby nie problemy Kruszwila z zasięgiem jego podstawowego kanału. Pomimo zwiększenie częstotliwości publikowania filmów – zasięgi Kruszwila z dnia na dzień maleją. Jest to spowodowane m.in. polityką YouTube’a, który powoli zaczyna odcinać się od patologicznych treści.

Nowy kanał – nowy poziom patologii

Kruszwil zdaje się tego nie zauważać. Na swoim nowym kanale opublikował dotychczas dwa filmy – oba bardzo niskich lotów. W pierwszym zatytułowanym „Oceniam pośladki przypadkowych dziewczyn” widzimy jak Kruszwil wraz ze swoim młodszym bratem molestują przypadkowo spotkane kobiety i nagrywają to na wideo.

W podobnym tonie wybrzmiewa drugie wideo opublikowane na kanale Kruszwil & Kamerzysta,

„Jeżeli masz duże cyce, zajebistą dupę, jesteś dobra z ryja, to odzywaj się do mnie na priv, 20 tysięcy czeka. A Ty płacisz w naturze”

– mówi na nagraniu Marek Kruszel.

Marek Kruszel informuje więc wprost, że zapłaci chętnej dziewczynie 20 tysięcy złotych. Za co? Kandydatka musi mieć „duże cyce i zajebistą dupę” oraz chęć uprawiania seksu z Kruszwilem. Youtuber zachęca potencjalne kandydatki, by zgłaszały się do niego na Instagramie. Zapewnia, że dzięki temu będzie w stanie od razu ocenić, czy nadają się do spędzenia z nim nocy.

Wideo zostało obejrzane ponad 0,5 milina razy, a nowy kanał Lorda Kruszwila subskrybuje już 300 tysięcy osób. Taką ilość obserwujących kontrowersyjny youtuber zebrał w zaledwie kilkanaście godzin od założenia kanału.