Mandzio i Ignacy – prowadzący program Mniej Więcej opublikowali wideo, którego tytuł jednoznacznie wskazuje na zamknięcie prowadzonego przez nich od niespełna roku kanału. Po obejrzeniu filmu „Koniec Mniej Więcej” okazuje się jednak, że daliśmy się złapać na clickbait. Łukasz wraz z Ignacym nie zamykają kanału, a jedynie proszą widzów o finansowe wsparcie swojej internetowej działalności.

Mistrzostwa Papieru Toaletowego

Gdyby ktoś mnie zapytał o tematykę kanału Mniej Więcej prowadzonego przez Łukasza Samonia i Ignacego Łukowskiego nie byłbym w stanie udzielić odpowiedzi. Duet youtuberów tworzy różnorodne treści, wśród których przeważają niespecjalnie ciekawe challlange i śmiertelnie nudne testy jedzenia. Od czasu do czasu na kanale pojawiają się szalenie ambitne wrzutki w rodzaju „Wielkich Mistrzostw Papieru Toaletowego”.

Kopia Good Mythical Morning

Do niedawna twórcy kanału Mniej Więcej budowali swoją popularność na kopiowaniu tematów i treści, nierzadko 1:1, z popularnego anglojęzycznego kanału Good Mythical Morning. Dopiero po zebraniu kilkuset tysięcy subskrybcji postanowili działać zgodnie z prawem i postarali się o zakup odpowiedniej licencji. Poinformowali w jednym ze swoich materiałów.

Mniej Więcej proszą o wsparcie

W najnowszym odcinku zatytułowanym „Koniec Mniej Więcej” Mandzio i Ignacy informują o zakończeniu swojej współpracy z Iplą. Mówią też o rozpoczęciu działalności na własny rachunek. Jednocześnie duet zapowiedział zwiększenie częstotliwości publikowania nowych odcinków – z dwóch do trzech tygodniowo. Youtuberzy opowiadają w materiale o planowanym remoncie studia nagraniowego i informują o możliwości wsparcia finansowego kanału przez jego fanów. Wygląda więc na to, że Mniej Więcej po zakończeniu współpracy z Iplą zamierza przynajmniej częściowo finansować swoją działalność z pieniędzy przesyłanych przez widzów.