Lil Masti. SexMasterka. Aniela Bogusz.

Zdecydowanie jedna z najbardziej patologicznych i jednocześnie mających największe ego postaci Polskiego Youtube’a.

Jako SexMasterka sprzedawała swoją zabrudzoną bieliznę, chwaliła się kolekcją dildosów i sprzedawała swoje porno-filmiki. Jako para-edukatorka seksualna czytała cudze teksty na swoim kanale na YouTubie i przedstawiała je jako swoje. Jako instagramerka nagrywała jak biega nago po mieście, straszy przypadkowym przechodniów i rozbiera się w miejscach publicznych. Jako Lil Masti tworzy niskich lotów muzykę i próbuje przekonać swoich fanów, że odrodziła się na nowo, a jej poprzednie wcielenia były tylko maską.

W tym wpisie znajdziesz więcej o SexMasterce i jej dokonaniach: Lil Masti aka SexMasterka mówi dlaczego wygra na FAME MMA 4. Wpada w ekstazę opowiadając o sobie.

I gdy już co niektórzy prawie uwierzyli w cudowną przemianę Anieli, wtedy wjeżdża ona, cała na biało. Dosłownie.

SexMasterka na Fame MMA 4

Występ SexMasterki aka Lil Masti na pierwszej konferencji Fame MMA 4 to murowany kandydat do Żenady Roku. Aniela Bogusz pojawiła się na konferencji okryta długim białym płaszczem z naszytą na nim tęczową flagą. I się zaczęło.

„Jesteś tego pewien? Ja lubię bardzo dużo mówić. Będziecie tego żałować”

– zaczęła Lil Masti przejmując mikrofon od jednego z włodarzy FAME MMA – Wojciecha Goli. Jakże prorocze okazały się to słowa.

„Witam wszystkich bardzo serdecznie (…) Jestem kochani, która to jest kamera? Jestem dla was, spełniam wasze marzenia. Przejdźmy teraz do tego… do tego…”

– nie mogąc się wysłowić zaczęła swoje wystąpienie SexMasterka.

„Zacznę od tego, że mogą być osoby, które nie wiedzą kim ja jestem i ja tego w ogóle nie rozumiem. Bo ja jestem legendą internetu. Ja internet stworzyłam. Stworzyłam”

Publiczność ziewa. Wojtek Gola bije brawo.

Lil Masti walczy o wartości

„Kto nie wie, no to mam bardzo duże doświadczenie w sportach walki, zapasy trenowałam 6 lat, wicemistrzostwo Polski zdobyłam, zawody ogólnopolskie zaliczone, międzynarodówki, więc bardzo dobrze czuję się w walce. Ale nie tylko jeśli chodzi o sport! Ja uwielbiam po prostu walczyć. Walczę całe życie, o siebie! O wartości jakie chcę przekazywać, o swój światopogląd…”

– mówiła Lil Masti spacerując przed zgromadzoną na pierwszej konferencji Fame MMA 4 widownią.

W tym miejscu warto przypomnieć kilka tytułów filmów, które SexMasterka publikowała na swoim kanale.

„Co penis mówi o osobowości mężczyzny”
„Co wygląd waginy mówi o charakterze???”
„Kształt pupy! A ty jaki masz rodzaj???”
„Powiększanie penisa – najlepszy sposób!”
„Moja kolekcja gadżetów erotycznych!”

Nagrań o takich i podobnych tytułach SexMasterka w ostatnich latach wyprodukowała setki. Wiemy już więc, jakie wartości chciała nam przekazać i jaki internet stworzyła. Zobaczmy co jeszcze ma do powiedzenia Lil Masti.

„Kamon pipol!”

„Tak, patrzcie słuchajcie. Tu jest bardzo dużo ludzi, tu się nic nie dzieje, tu niech będzie SZOŁ! Kaman to jest SZOŁ! Hihi hi”

– krzyczy Lil Masti.

Publiczność nie reaguje, Wojtek Gola ponownie bije brawo. SexMasterka zwraca się do swojej przeciwniczki, którą jest Marta Linkiewicz.

„Dobra, przejdźmy do sedna. Marta, Martita, Ty wiesz że ja Cię kocham. Ja z Martą nie miałam nigdy żadnej spiny. Ja Cię kocham, ja Cię uwielbiam. W zasadzie jako jedyna z twórców wyciągałam zawsze do Ciebie rękę. Nawet przed galą napisałam do Ciebie na Instagramie „Dziewczyny dajcie czadu!”. Ale to co pokazałyście na konferencjach i przed wszystkim po walce, wygranej walce, Marta! Uffff! Zbeszcześciłyście imię kobiet, sponiewierałyście płeć żeńską i ja jestem tutaj teraz po to żeby to naprawić! Żeby pokazać klasę! (…) Kamon pipol!”

– krzyczy Lil Masti spacerując po sali.

Konferencja Fame MMA 4 – dymy

Przez kolejne 10 minut Lil Masti błaznując próbuje wyprowadzić z równowagi Martę Linkiewicz, ale ta nie zwraca na nią uwagi. SexMasterka ofiaruje Linkimaster Słownik Poprawnej Polszczyzny oraz balkonik.

Następnie Lil Masti próbuje wybielić postać SexMasterki.

„Jeśli chodzi o SexMasterkę. Wielu twórców motywowało się tym kogo tworzyłam wtedy. Także Marta! Byłam wielką inspiracją dla Marty… Stałam się inspiracją dla wielu osób!”

– mówi Aniela Bogusz, a przez salę przetacza się stłumiony wybuch śmiechu.

Chwilę później Lil Masti udaje się w końcu sprowokować Martę Linkiewicz. Podchodzi do tabliczki z jej nazwiskiem i depcze ją na oczach widzów. Linkimaster oblewa SexMasterkę wodą, youtuberka odpowiada tym samym. Patoinfluencerki zaczynają się wyzywać, SexMasterka krzyczy, że była edukatorką seksualną i że chciała przekazywać swoją siłę swoim fanom. Linkiewicz nie pozostaje dłużna. Celnie, choć wulgarnie punktuje Lil Masti, u której widać narastające zdenerwowanie – youtuberce zaczyna plątać się język i wypowiada się niezwykle chaotycznie.

Hejt na profilu SexMasterki

Wystąpienie Lil Masti na pierwszej konferencji Fame MMA 4 spotkało się ze zdecydowanie negatywnym odbiorem wśród internautów. Co więcej – nawet fani youtuberki wyraźnie krytykują ją w mediach społecznościowych.

Wystąpienie Lil Masti na pierwszej konferencji Fame MMA 4 spotkało się z gigantyczną krytyką youtuberki. SexMasterka straciła już kilka tysięcy fanów na swoim Instagramie.

Lil Masti zarzuca się hipokryzję, sztuczność, chamstwo i ogromne zapatrzenie w swoją osobę. Część fanów słusznie zwraca uwagę, że pod płaszczykiem pozornej elokwencji SexMasterka nieudolnie starała się zamaskować zdenerwowanie i to, że tak naprawdę miała niewiele do powiedzenia.

Wystąpienie Lil Masti na pierwszej konferencji Fame MMA 4 spotkało się z gigantyczną krytyką youtuberki. SexMasterka straciła już kilka tysięcy fanów na swoim Instagramie.