Płyta Kamerzysty – preorder

„Płyta już w sprzedaży! Na płycie moje kawałki z youtube i 10 nowych. Do tego na okładce płyty będzie zdjęcie z moją twarzą, bez worka. Jeżeli zamówicie teraz dostaniecie na płycie autograf mój i Kruszwila… chyba że nie będziecie chcieli Marka to tylko mój”

– tymi słowami Kamerzysta, czyli Łukasz Wawrzyniak poinformował swoich fanów o rozpoczęciu przyjmowania zamówień na swoją pierwszą płytę.

Kamerzysta – Afirmacja

Debiutancki album Kamerzysty nosi tytuł Afirmacja i znajduje się na nim 18 piosenek. Osiem z nich już znamy, są to w kolejności publikowania na YouTubie: Piękna i Bestia, Titanic, Szare Bloki, Mamy to coś, Venom, Suka oraz Pięć Promili. Wśród dziesięciu nieopublikowanych jeszcze numerów znajdziemy prawdopodobnie te, które już w marcu ujawnił L-Pro – niedoszły producent Kamerzysty.

Pierwsze wideo, w którym mogliśmy zobaczyć Łukasza Wawrzyniaka w roli rapera pojawiło się na kanale Kamerzysty 8 marca 2019 roku. Przez nieco ponad dwa miesiące teledysk „Piękna i Bestia” został obejrzany prawie 12 milionów razy. Wszystkie piosenki Łukasz Wawrzyniaka zostały na YouTubie odtworzone już ponad 55 milionów razy.

Gdzie kupić płytę Kamerzysty?

Po rozpoczęciu sprzedaży albumu na kanale Kamerzysty pojawiło się krótkie wideo, w którym Wawrzyniak razem z Kruszwilem tłumaczą gdzie kupić płytę oraz mówią ile egzemplarzy albumu sprzedało się w preorderze.

„Płyta Kamerzysty jest już dostępna na stronie do której znajdziecie link w opisie. Aktualnie minęło 40 minut od rozpoczęcia sprzedaży tych płyt i prawdopodobnie Kamerzysta jakiś tam rekord sobie pobił pod względem sprzedaży płyt. Sprzedanych płyt było po 40 minutach 2600”

– mówi Lord Kruszwil w filmie opublikowanym na kanale Kamerzysty.

Łukasz Wawrzyniak oraz Lord Kruszwil obiecują też własnoręcznie podpisać kilkanaście tysięcy egzemplarzy Afirmacji.

„Każda płyta będzie podpisana, każda będzie miała swój unikalny numerek rozpoczynający się od litery”

– mówi youtuber. Z wideo dowiadujemy się też, że youtuberzy planują podpisać 16 000 płyt.

Płyta Kamerzysty – data premiery

Rozpoczęcie zbierania zamówień na płytę przez youtuberów nie jest równoznaczne z datą premiery. Ta została zaplanowana na 31.07.2019, ale wysyłka preorderów rozpocznie się już 25.07.2019. Po tej dacie album ma być dostępny również w salonach Empik w całej Polsce.

Afirmacja – zawartość pudełka

Każda osoba, która zamówi preorder debiutanckiego albumu Kamerzysty oprócz płyty CD z 18 piosenkami otrzyma zestaw wlepek oraz autograf Wawrzyniaka i Lorda Kruszwila.