Kamerzysta Kruszwila i jego worek na głowie

Lord Kruszwil to osoba, która szturmem zdobyła polską scenę YouTube’a. Posiada on nie tylko kanał z największymi przyrostami w naszym kraju, lecz również wypromował on inny kanał, który może pochwalić się jeszcze lepszymi wynikami. Mowa oczywiście o kanale Kamerzysty. Zdobył już ponad 1,5 mln subskrypcji w niecały rok i jest szansa na to, że zdobędzie 2 mln w rok. Czy do tego dojdzie? Chłopaki bardzo się starają, aby tak właśnie było. Nie zapominają jednak o tym, że to kanał Lorda Kruszwila jest ich oczkiem w głowie.

Kanał Kruszwila i wyścig po 3 mln subów

Kruszwil już jakiś czas temu osiągnął próg subskrypcji 2 mln. Teraz jego kanał może się pochwalić wynikiem przekraczającym 2,5 mln. Marek jednak nie zwalnia i cały czas prze, żeby zdobyć swoje upragnione 3 mln. Aby zachęcić widzów do subskrypcji, Marek wyciągnął nawet swojego asa z rękawa. Wraz z Kamerzystą obiecali, że z okazji 3 mln subów ten drugi zdejmie w końcu worek i pokaże twarz.

Kamerzysta i jego tożsamość

Oczywiście dla zdecydowanej większości internautów prawdziwa tożsamość Kamerzysty nie jest żadną tajemnicą. Odkryto ją już bardzo dawno temu i prawda pewnie nikogo nie zaskoczy. Kruszwil i Kamerzysta grają jednak swój teatrzyk i nikt im w tym nie przeszkadza. No może poza Planetą Faktów, która swego czasu miała lekką spinę z Kruszwilem, a poszło o film, w którym ujawniono m.in. prawdziwą tożsamość Kamerzysty. Dzisiaj jednak Jackowi damy spokój, a zajmiemy się małą burzą, którą chłopaki wywołali na swoich kanałach.

Tajemnicza data

Na wszystkich możliwych kanałach Kruszwila i Kamerzysty (Instagram, Facebook, YouTube itp.) pojawiła się ostatnio tajemnicza data. Jest to 08.03.2019 godz 18:00 i dopisek „Kanał Kamerzysta”. Nie do końca wiadomo co ma się wtedy stać, jednak po sieci krążą pewne plotki, którymi dzisiaj się z wami podzielę.

Teoria numer jeden

Chyba najwięcej osób ma właśnie takie skojarzenie. Jeśli Kamerzysta i Kruszwil nakręcają hype na konkretną datę i godzinę, oznacza to, że wtedy stanie się coś ważnego. A cóż większego może zrobić Kamerzysta, niż pokazać w końcu twarz? Zdecydowana część internautów jest zdania, że tak się właśnie stanie. Do tego będzie to Dzień Kobiet, więc wszystkie fanki będą miały wspaniały prezent od swojego bożyszcza.

Teoria numer dwa

Tutaj nie jest już tak kolorowo i teoria nie ucieszy tych, którzy darzą Kruszwila i Kamerzystę sympatią. Zdaniem niektórych właśnie tego dnia Kamerzysta zniknie z polskiego YouTube’a i ogólnie życia publicznego. Nie wiadomo jednak czy to samo zrobi Marek. Ta teoria wydaje się jednak dość mało prawdopodobna.

Teoria numer trzy

Tutaj musimy cofnąć się o kilka dni. Pamiętacie jeszcze materiał, który TVN wyemitował jakiś czas temu? Mowa o programie na żywo, w którym młodzież wypowiadała się negatywnie na temat filmów Kruszwila. Wśród gości znajdowała się m.in. aktorka Julia Wróblewska, którą Kamerzysta później ostro zbeształ na swoim Instagramie.

Wprawdzie Marek nagrał już jeden film w odpowiedzi na reportaż TVNu, jednak wydaje się, że nie ujawnił on jeszcze wszystkich kart. Całkiem możliwe, że tajemnicza data opublikowana przez Kamerzystę może mieć związek z ostatnią dramą z TVNem. I właśnie ta teoria przemawia do mnie najbardziej i wydaje się być w największym stopniu prawdopodobna. No bo skoro Kamerzysta obiecał pokazać twarz na 3 mln subów na kanale Marka, to przecież nie zrobi tego teraz i to bez konkretnego powodu.

Która teoria okaże się prawdziwa? A może chłopaki planują coś jeszcze innego? Tego dowiemy się już za tydzień o godzinie 18:00 na kanale Kamerzysta.