Tomasz „Gimper” Działowy w Tańcu z Gwiazdami

Już nie od dzisiaj wiemy, że Gimper wystąpi w tegorocznej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Show emitowane jest na antenie Polsatu i polega na tanecznej rywalizacji. Każda para prezentuje na żywo swój taniec, który następnie oceniany jest przez jurorów. Ci wystawiają odpowiednie noty i na tym ich udział się kończy. Decydujący głos mają jednak widzowie, którzy głosują na swoich faworytów za pośrednictwem SMS-ów. Para, która zdobędzie najmniej głosów w danym programie – odpada.

Gimper już prosił o głosy

W swoim pierwszym filmie na ten temat, Tomek prosił już swoich widzów o głosy. Zapowiedział, że pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany już w marcu tego roku, a on liczy na swoich fanów. Biorąc pod uwagę to, jak wielką Gimper ma publiczność, to całkiem możliwe, że może on wygrać cały program. Nie ma co jednak przewidywać w ciemno, w końcu konkurencja też może być mocna.

Znamy jego partnerkę

Do tej pory nie wiadomo było, z kim w parze wystąpi Tomek. Ostatnio pochwalił się tym, komu go przydzielono. Okazało się, że jest to Natalia Głębocka. Tancerka dwukrotnie brała już udział w programie. Ma również na koncie wiele tanecznych sukcesów. Widać więc, że Gimperowi nie trafiła się pierwsza lepsza. Sam youtuber również jest bardzo zadowolony ze swojej partnerki.

„Jesteśmy niesamowicie do siebie dopasowani pod względem temperamentów i charakterów, więc ogromnie się cieszę, że to właśnie ona została moją partnerką taneczną!”

– pisze Tomek na swoim Facebooku.