Już za kilka godzin rozpocznie się czwarta Gala FAME MMA. Na Częstochowskiej Arenie obejrzy ją kilka tysięcy osób, a wielokrotnie więcej zasiądzie przed monitorami i smartfonami, by na żywo delektować się walkami celebrytów w domowym zaciszu. Potężni włodarze federacji FAME MMA – Michał „Bąbel” Boxdel i Wojtek „Łozkosz” Gola przez ostatnie tygodnie zapewniali, że wejściówki na Arenę rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Mimo tego nie wszystkie miejsca w Częstochowie zostały wykupione.

Oficjalne rozpoczęcie FAME MMA 4 przewidziane jest na godzinę 20:00 – o tej porze rozpocznie się też transmisja PPV.

FAME MMA 4 – pay per view

Transmisja na żywo z Gali FAME MMA 4 dostępna będzie w systemie PPV, czyli pay per view. By obejrzeć na żywo walki celebrytów należy wykupić elektroniczny bilet na stronie FAME MMA. Cena nie wydaje się wygórowana – cyfrowa wejściówka na transmisję kosztuje 19,90 zł. Niestety, w przypadku trzeciej edycji FAME MMA na głowę organizatorów posypały się gromy. Wielu osobom, które skusiły się na opłacenie PPV transmisja nie działała lub zacinała się w stopniu uniemożliwiającym jej spokojne oglądanie. Wojtek Gola i Boxdel zapewniają, że w przypadku czwartej gali takie sytuacje nie będą miały miejsca, ale wydaje nam się że kiedyś już słyszeliśmy podobne zapewnienia z ich strony.

FAME MMA 4 – transmisja za darmo

Osoby mocno interesujące się otoczką FAME MMA wiedzą, że istnieje jeden legalny sposób, by czwartą Galę obejrzeć za darmo. Organizatorzy poinformowali, że wystarczy namierzyć nielegalny darmowy stream z FAME MMA 4 w sieci i zgłosić to w specjalnym mailu. W zgłoszeniu należy podać kod, który będzie wyświetlał się w trakcie transmisji. Dzięki temu specjalnie wyszkolony zespół do walki z nielegalnymi retransmisjami FAME MMA 4 będzie mógł zareagować i zdjąć zgłoszoną retransmisję. Nagrodą dla osoby, która dokona zgłoszenia jest darmowy ticket umożliwiający obejrzenie legalnej transmisji na żywo.

Zgłoszenia nielegalnych transmisji należy wysyłać pod adres: retransmisje@famemma.com

Marta Linkiewicz VS Lil Masti za darmo

Dzięki zgłoszeniu nielegalnej transmisji będzie można za darmo i leganie obejrzeć walkę Lil Masti VS Marta Linkiewicz.