Od dawna wyczekiwana trzecia Gala FAME MMA odbędzie się już za kilka godzin. Szczęśliwcy będą mogli obejrzeć ją na żywo z trybun Łódzkiej Atlas Areny. Włodarze FAME MMA – Boxdel i Wojtek Gola twierdzą, że bilety na wydarzenie sprzedawały się niczym używane majtki SexMasterki – czyli bardzo szybko. Mimo stosunkowo wysokich cen biletów na FAME MMA 3 – najtańsza wejściówka kosztowała 50 zł, a najdroższa – 500 złotych – organizatorzy zapowiadają, że niemal wszystkie krzesełka w Atlas Arena mają być wypełnione. Czy tak będzie przekonamy się już o 20 – na tę godzinę zaplanowano oficjalne rozpoczęcie FAME MMA 3.

Bilety nadal można kupić na oficjalnej stronie wydarzenia – FAME MMA 3 – Bilety.

FAME MMA 3 – pay per view

Transmisja na żywo z Gali FAME MMA 3 dostępna jest w systemie PPV, czyli pay per view. Oznacza to, że chcąc obejrzeć relację z Atlas Areny trzeba kupić elektroniczny bilet za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej. Koszt PPV na FAME MMA 3 to 19,90 zł. Raz zakupiony bilet ważny jest przez 4 dni. Przez tyle czasu po zakończeniu gali nabywca biletu będzie mógł oglądać nagrania z walk w oktagonie.

FAME MMA 3 – transmisja za darmo

Niewiele osób wie, że istnieje legalny sposób na obejrzenie FAME MMA 3 za darmo na żywo w internecie. Jak poinformowali orgaizatorzy gali – wystraczy znaleźć nielegalny darmowy stream z FAME MMA 3. W trakcie jego wyświetlania na ekranie co jakiś czas ma pojawiać się specjalny kod, którym zakodowana jest transmisja. Zgłaszając taką transmisję do organizatorów i podając wyświetlany na ekranie kod osoba zgłaszająca dostaje darmowy dostęp do legalnej transmisji z gali FAME MMA 3. Nielegalny stream, który został zgłoszony zostaje zablokowany.

Zgłoszenia nielegalnych transmisji należy wysyłać pod adres: retransmisje@famemma.com

Linkiewicz VS Godlewska za darmo

Tym sposobem można za darmo i leganie obejrzeć walkę Marta Linkiewicz VS Esmeralda Godlewska.

Tutaj znajdziecie natomiast wyniki wszystkich walk FAME MMA 3.