30 marca 2019 roku wszyscy fani FAME MMA zasiądą na krzesełkach w łódzkiej Arenie lub przed monitorami swoich komputerów. To właśnie tego dnia odbędzie się trzecia w historii gala FAME MMA, która już teraz zapowiada się na prawdziwe widowisko. Tym razem na ringu obok youtuberów zobaczymy również kobiety z patologiczną Martą Linkiewicz na czele. Niezwykle ciekawie zapowiada się tez walka wieczoru podczas której swoje rękawice mają skrzyżować Isamu oraz DeeJayPallaside.

Isamu VS DeeJayPallaside

Na kanale Isamu pojawiło się dzisiaj wideo, które jest skierowane do przeciwnika youtubera. Film zatytułowany Wiadomość do DeeJayPallaside szybko stał się hitem nie tylko na kanale Isamu, ale i na Polskim YouTubie – aktualnie krótkie nagranie zajmuje 10 miejsce w karcie Na Czasie.

„Jak wiecie 30 marca zawalczę na Gali FAME w łódzkiej Atlas Arenie. Moim przeciwnikiem będzie DJ Palant Side. Powiedziałbym więcej, ale se oszczędzę sił na naszą walkę. Walkę wieczoru”

– zaczyna swój krótki wywód Szymon Kasprzyk aka Isamu.

Później Isamu zaprasza widzów na swój Instagram i nowy kanał na YouTubie. Chwali się też, że od teraz filmy z alter ego IsamuDychą, będą tworzone wspólnie z Boxdelem. Krótka wiadomość do DeeJayPallaside znajduje się jeszcze pod koniec nagrania.

„Nawet jak będziesz zapierdalać 7 treningów dziennie to 30 marca nakopię ci do dupy”

– podsumowuje Isamu.

Walka Isamu z DeeJayPallaside odbędzie się 30 marca w Łodzi na Atlas Arenie. Pierwsza konferencja, na której poznamy więcej szczegółów na temat FAME MMA 3 odbędzie się 24 lutego i będzie transmitowana na kanale Kruszwila.