Clickbait szczery do bólu

Tomasz Gimper Działowy opublikował kolejne Q&A na swoim kanale. W nowym odcinku Szczerze do Bólu, który Gimper zatytułował Ile zarobię za Taniec z Gwiazdami?, czeka na nas kilka ciekawych pytań od widzów i nieco mniej ciekawych odpowiedzi youtubera. Dlaczego mniej? Bo Gimper, w swoim stylu, w tytule posłużył się clickbaitem i z filmu wcale nie dowiemy się ile youtuber zarobi w Tańcu z Gwiazdami.

Przeszczep włosów Gimpera

Pytania, na które Gimper odpowiada w tym odcinku zostały zadane przez fanów youtubera pod poprzednim odcinkiem serii.

Pytanie: Z którego miejsca przeszczepiłeś włosy?

Włosy, w przypadku zabiegu, który wykonywałem, przeszczepia się z tyłu głowy na przód.

– odpowiada Tomasz Działowy. Następnie wyjaśnia dlaczego tak się robi i dlaczego ta technika została zastosowana w jego przypadku.

Pytanie: Na jednym z filmów mówiłeś, że dostałeś propozycję, żeby zawalczyć w FAME MMA, ale odmówiłeś tłumacząc, że zbyt dużo czasu byś na to poświęcił. A jednak na Taniec z Gwiazdami już się zgodziłeś pomimo, że również zabierze Ci dużo czasu. Dlaczego?

Po pierwsze: Fajniej jest tańczyć niż się napie*dalać. Poza tym zawsze chciałem się nauczyć tańczyć. Po drugie: (…) Występ w dużym telewizyjnym programie jest dużą szansą na dotarcie do nowej grupy odbiorców, na pojawienie się nowych, dużych kontraktów reklamowych, na potencjalnie mój program w telewizji, który jest moim celem i marzeniem (…) Tak więc Taniec z Gwiazdami zapewnia mi dużo rzeczy, które mnie interesują. FAME MMA działa wręcz w drugą stronę…

– odpowiada Gimper.

Pytanie: Czy byłeś trudnym dzieckiem?

Jak się okazuje – totalnie nie. W podstawówce miałem średnią powyżej 5.0, miałem czerwone paski. Jako głównym sposób spędzania wolnego czasu preferowałem czytanie książek, granie na komputerze, później też siedzenie w internecie (…) Największą moją zbrodnią za dzieciaka było to, że mając 11 lat ukradłem chipsy z hipermarketu.

– mówi Tomasz Działowy.

Ile Gimper zarobi w Tańcu z Gwiazdami?

W końcu pada pytanie, które Gimper zapowiedział w tytule swojego filmu.

Pytanie: Ile zarobisz za występ w Tańcu z Gwiazdami?

Odpowiadam szczerze do bólu, że… nie mogę powiedzieć. Chcąc być fair w stosunku do stacji Polsat, która zaprosiła mnie do udziału w programie wolałbym takich rzeczy nie mówić i chyba nawet nie mogę. To już jest telewizja i umowy które się w niej podpisuje są poważne. To co mogę wam powiedzieć to to, że nie jest to taka kasa, że idę tam dla pieniędzy. Będąc youtuberem jest ileś tam różnych rzeczy, które mogę zrobić, by zarobić więcej niż za udział w takim programie.

– mówi Gimper o swoich zarobkach w Tańcu z Gwiazdami.

W dalszej części nagrania youtuber opowiada o swojej nowej pasji kolekcjonerskiej, jaką jest zbieranie dobrych zegarków na rękę.