Highbart, czyli Bart Pniewski to jedna z najbardziej oryginalnych postaci na Polskim youtubie. Mimo, że na kanale Barta znajdziemy zaledwie 13 filmów, to o twórcy z dnia na dzień robi się coraz głośniej. Wszystko za sprawą jego nietypowych zainteresowań i promowania jego kanału przez popularnych YouTuberów. Highbart nagrywa filmy o szeroko pojętej modzie i uwielbia pokazywać ile pieniędzy wydaje na swoje ciuchy. Ma też niecodzienne hobby – jest kolekcjonerem butów. To właśnie on w Warszawie rozdawał bezdomnym buty marki Yeezy wraz z Marcinem Dubielem.

Aktualnie Bart Pniewski jest mocno promowany przez Marcina Dubiela, Stuu, Danny’ego Ferreri oraz Pawła Swinarskiego z kanału Dla Pieniędzy, czyli samą śmietankę youtubowego światka.

Highbart, oprócz nagrywania filmów w rodzaju „Buty za 60 000 PLN” czy „Wydałem 100 000 PLN w Louis Vuitton?” pasjonuje się również muzyką. Jak twierdzi – zawsze chciał nagrać swój singiel, a „w życiu ważne jest żeby robić to czego się pragnie”. Tym sposobem na kanale Highbart pojawił się teledysk zatytułowany „Chciałem Więcej”. W kawałku wokalnie wspomaga Pniewskiego Ola Czarzasta, ale nawet jej pomoc na niewiele się tu zdaje. „Chciałem Więcej” jak na dłoni pokazuje, że pieniądze nie są w stanie zastąpić talentu wokalnego.

Bart Pniewski chyba nie zdawał sobie sprawy, że nie wystarczy wynajęcie helikoptera i drogich samochodów, by zakamuflować braki w warsztacie wokalnym. „Chciałem Więcej” kuleje również w warstwie tekstowej, a refren wydaje się być parodią całej działalności youtubera.

Zresztą – przesłuchajcie sami, ale pamiętajcie że ostrzegaliśmy!