Trzecia gala FAME MMA zbliża się wielki krokami. Organizatorzy wydarzenia – Wojtek Gola oraz Boxdel skutecznie podgrzewają atmosferę wokół zbliżającej się imprezy z wyczuciem podając kolejne szczegóły na temat zbliżających się walk. Niestety dla organizatorów – nie wszyscy potrafią trzymać język za zębami i dotrzymywać tajemnicy.

Marta Linkiewicz VS Monika Godlewska

Z utrzymaniem tajemnicy o swoim występie mają przede wszystkim same uczestniczki FAME MMA 3. Marta Linkiewicz już przy okazji pierwszej informacji o swoim występie na łódzkiej Atlas Arenie otagowała pod zdjęciem Monikę Esmeraldę Godlewską. Co prawda oznaczenie siostry Godlewskiej znikło tak szybko jak się pojawiło, ale wiele osób zdążyło je zauważyć. O ile tą sytuację można by potraktować jako wypadek przy pracy i zwykłe podgrzewanie atmosfery przed walką, o tyle zachowanie Esmeraldy Godlewskiej w ostatnich dniach na pewno nie jest dziełem przypadku.

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska Karta Walk FAME MMA 3.

Karta Walk FAME MMA 3 na razie nie pokazuje przeciwniczki Marty Linkiewicz. Esmeralda Godlewska potwierdziła już jednak, że będzie walczyć na FAME MMA 3, a jej przeciwniczką będzie właśnie Marta Linkiewicz.

Godlewska zdradza tajemnicę

Fani Moniki Esmeraldy Godlewskiej jakiś czas temu zwrócili uwagę, że celebrytka publikuje zdjęcia i nagrania z treningów. Tego rodzaju treści pojawiają się na jej profilu na Instagramie od kilku tygodni. To jednak nie wszystko. Kilka dni temu miała miejsce poważna sprzeczka między siostrami Godlewskimi. W jej wyniku Małgorzata Godlewska poinformowała o rozpadzie zespołu Siostry Godlewskie. Chwilę później pomiędzy siostrami wywiązała się publiczna kłótnia. Małgorzata nagrała kilka krótkich filmów, które udostępniła na Instagramie (już zostały usunięte), Esmeralda natomiast postanowiła odpowiedzieć w transmisji live.

Podczas live’a, który miał miejsce grubo po północy, ale był oglądany przez kilka tysięcy osób, Monika Esmeralda Godlewska wprost powiedziała, że już niedługo zobaczymy ją na ringu na FAME MMA 3. Niestety celebrytka nie zapisała nagrania, więc informację o jej występie na gali usłyszeli tylko widzowie live’a.

Godlewska oficjalnie na FAME MMA 3

Chęć do pochwalenia się swoim występem na gali FAME MMA 3 jest jednak w przypadku Esmeraldy Godlewskiej tak silna, że postanowiła ona po raz kolejny podać tę informację publicznie. Wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu Sióstr Godlewskich na Facebooku pojawiła się informacja o walce jednej z sióstr na nadchodzącej gali. W poście pojawiła się również informacja, że przeciwniczką Godlewskiej będzie Marta Linkiewicz.

Esmeralda Godlewska vs Marta Linkiewicz na FAME MMA 3!

Siostry Godlewskie wrzuciły na swój fanpage oficjalną informację o swoim występie na FAME MMA 3.

„Informacja tylko dla osób śledzących nasz fanpage! Jedna z nas OFICJALNIE zawalczy na FAME MMA 3 30.03.2019 r. W łódzkiej Atlas Arenie! Która z nas? Dowiecie się wkrótce!”

– mogliśmy przeczytać na fanpage’u Sióstr Godlewskich.

Post, podobnie jak poprzednie ujawnione przez zawodniczki materiały, szybko został usunięty.

FAME MMA 3 – karty walk

Na stronie FAME MMA 3 opublikowano wczoraj oficjalne karty walk zawodników. Jedna z kart jest niepełna – i jest nią właśnie karta Marty Linkiewicz. Prawdopodobnie organizatorzy zamierzają uroczyście ogłosić jej przeciwniczkę podczas pierwszej konferencji FAME MMA 3, która odbędzie się 24 lutego 2019 w Poznaniu i będzie transmitowana na kanale Lorda Kruszwila.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zepsuły Goli i Boxdelowi niespodziankę – 3 dni przed konferencją poznaliśmy rywalkę najsłynniejszej Polskiej patoinfluencerki.