Odmieniony Tomasz „Gimper” Działowy

Tomasz Działowy – znany szerszej publiczności, jako Gimper – zaskakuje ostatnio niemal na każdym kroku. Starsi użytkownicy YouTube’a pewnie raczej kojarzą go z wyzwisk, rzucania mięsem, ubliżania innym i wielu złośliwości w kierunku Atora. Jednak młodsza publika, która nie jest obecna na YouTube’ie od wielu lat, może znać go, jako osobę elokwentną, ułożoną, stonowaną i poważną.

Nie da się ukryć, że Gimper przeszedł ogromną przemianę w ciągu ostatnich kilku lat. Sam podkreśla, że ma ogromne plany i ambicje i z tego własnie powodu całkowicie odmienia sposób, w jaki widzą go inni. Już teraz Tomasz Działowy udziela się w bardzo wielu projektach. Wciąż prowadzi swój własny kanał, na którym regularnie publikuje filmy. Do tego wszystkiego założył kanał gamingowy (AGO) oraz prowadzi internetowe show „Lekko nie będzie”. Teraz zobaczymy go również w programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami.

Całkowite zerwanie z przeszłością

Nie tak trudno było zauważyć, że Gimper w ostatnim czasie usunął z kanału swoje filmy, dokonał selekcji i przywrócił tylko te bardziej odpowiednie. Być może powodem jest właśnie Taniec z Gwiazdami i fakt, że zarząd Polsatu postawił taki właśnie warunek. Tego jednak nie wiemy, możemy się tylko domyślać.

Reprezentacja YouTube’a w świecie telewizji

W programie Taniec z Gwiazdami nie widywaliśmy do tej pory wielu osób ze środowiska YouTube’a. Gimper sam określa siebie, jako reprezentanta i obrońce dobrego imienia całego internetu. W swoim filmie również gorąco namawia widzów, aby pomogli mu w zdobyciu pierwszego miejsca i głównej nagrody. Innymi słowy: już zaczął żebrać o głosy, grając na emocjach swoich fanów.

Gimper widzi w tym wszystkim ogromną szansę dla siebie. Sam twierdzi, że ma bardzo wiele planów, których realizację uniemożliwia mu brak znajomości lub brak pieniędzy. Ma jednocześnie nadzieję, że Taniec z Gwiazdami pomoże mu w rozwiązaniu części z tych problemów. Jak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się dopiero w marcu, kiedy to wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu. Nie znamy również jego partnerki, z którą będzie występował. Podejrzewam jednak, że ta kwestia szybko się wyjaśni.