Gimper i Ewelina zerwali

2018 nie jest najszczęśliwszym rokiem dla YouTube’owych par. Całkiem niedawno zakończył się jeden z najgłośniejszych związków – Friza i Kingi, ostatnio Marcin Dubiel rozstał się z Nikolą, dziś natomiast dowiedzieliśmy się o zakończeniu związku Tomasza „Gimpera” Działowego oraz Eweliny. Para rozstała się ze sobą po trzech latach wspólnego życia, a na kanale Gimpera pojawiło się wideo nagrane specjalnie na tę okazję.

Powody rozstania Gimpera i Eweliny

Na wideo Gimper występuje wraz ze swoją byłą już dziewczyną – Eweliną. Nagranie zostało wrzucone bez cięć. Już na jego wstępie Gimper zapowiada, że nie będzie w nim opowiadał o powodach rozstania. Materiał miał mieć wymiar jedynie informacyjny, ale uważnie oglądając niespełna 10-minutowe nagranie można zauważyć kilka ciekawych fragmentów.

Niezręczne momenty na nagraniu

Podczas nagrania ma miejsce kilka niezręcznych momentów ciszy, gdy Gimper oraz Ewelina milczą. Widać, że żadne z nich niespecjalnie pali się do kontynuowania rozmowy. Ewelina zapewnia na wideo, że nadal współpracuje z Gimperem, mimo że nie są już parą. Bardzo sztucznie wygląda moment w 3:51 nagrania, kiedy była dziewczyna Gimpera zapewnia go, że był bardzo ważną osobą w jej życiu. „Chcę żebyś pamiętał, że byłeś naprawdę bardzo ważną osobą w moim życiu. Zawsze będziesz zajmował bardzo ważne miejsce w moim sercu. Wiesz, że możesz na mnie liczyć i pamiętaj o tym” – mówi Ewelina patrząc się w oczy Tomasz Działowego. Gimper odpowiada krótkim „Dziękuję”. Ten fragment rozmowy wygląda na z góry zaplanowany i mający na celu zagranie na emocjach widzów.

Następnie pałeczkę przejmuje Gimper. YouTuber również wygłasza kwestie, które brzmią jakby przed nagraniem zostały napisane na kartce – „Mega dużo się od Ciebie nauczyłem. Przede wszystkim społecznego obycia, krytycznego myślenia i relacji z ludźmi”.

Gimper, Ewelina i Bilon

Końcówka nagrania to już właściwie wypowiedź samego Gimpera, który mówi, że ma świadomość, że film oglądnie pewnie z pół miliona osób i każda z nich podda ocenie rozpad ich związku. Następnie dowiadujemy się, że pies należący do pary – Bilon, zostaje z Tomaszem Działowym.

Para w materiale nie wypowiada się na temat powodów rozstania, krótko do tego tematu nawiązuje tylko Ewelina w końcówce nagrania – „Najważniejsze, że my wiemy co się stało i niech tak zostanie” – mówi smutnym głosem.