„Siemano Mordy! Witam was wszystkich bardzo serdecznie!” – właśnie tak większość swoich filmów zaczyna Friz. Youtuber, którego wszyscy młodzi ludzie bardzo dobrze kojarzą. Zaledwie kilka miesięcy temu Karol świętował zdobycie pierwszego miliona subskrypcji w serwisie, a już teraz licznik na jego kanale pokazuje grubo ponad 1 700 000, co naprawdę robi wrażenie.

Kanał Karola nie zawsze jednak tak wyglądał. Zaczynał od vlogowania, lecz po czasie wszyscy zaczęli go kojarzyć z tego, że gra w Pokemon Go, na czym całkiem nieźle się się wybił, jednak prawdziwy przyrost mogliśmy zaobserwować dopiero w chwili, w której zdecydował się na bardziej rozrywkowy kontent.

Kolorowe miniatury filmów, pełno strzałek pokazujących… coś, no i oczywiście dupeczki. W tamtym konkretnym czasie była to w zasadzie tylko jedna dupeczka: Kinga – ówczesna dziewczyna Karola.

Basen z kisielem i Kinga w stroju kąpielowym zawsze robiły robotę i tego typu filmy cieszyły się niezwykłą popularnością. Friz na pewno to zauważył, ponieważ w pewnym momencie filmy z Kingą zaczęły pojawiać się bardzo często, a na miniaturce zawsze gościła jej twarz (albo inna część ciała).

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że obecność Kingi i jej ogólny wkład, znacząco wpłynęły na rozwój całego projektu. Friz trafia raczej do młodych widzów, na których kobiecy tyłek w kąpielówkach robi wrażenie.

Niestety ta sielanka dobiegła końca. Jakiś czas temu Karol oraz Kinga rozstali się, automatycznie przestała ona więc pojawiać się na jego miniaturach i w ogóle w jego filmach. Friz postanowił wtedy przyjąć inną taktykę i postawił na kolegów. Stworzył Ekipę i cała machina znów ruszyła.

Ostatnio mogliśmy jednak zaobserwować powolny i nieśmiały powrót do dawnej formy. Oto na jednym z filmów pojawiła się bowiem miniaturka, na której znów mamy wodę, basen oraz… przemoczoną do suchej nitki ładną dziewczynę (niestety wciąż w ubraniu).

Jest to Basia, koleżanka Friza. Nie to jest w tym wszystkim jednak najważniejsze. Najważniejsze jest to, że młodzi widzowie Karola znów będą mogli cieszyć oczy widokami pięknych kobiecych kształtów, czego na pewno im brakowało.