WszystkoVlog

Kojarzycie tych dwóch twórców z Krakowa? Swego czasu było o nich głośno, za sprawą zarzutów skierowanych w ich stronę. Byli oni oskarżani o to, że ustawiają swoje filmiki. Chodzi konkretnie o te produkcje, w których spędzają nocki w różnych miejscach. Chłopaki porzucili nagrywanie na jakiś czas i całe zamieszanie ucichło. Ostatnio jednak znów wzięli się za wrzucanie filmów na kanał i zamierzają chyba robić to regularnie.

Friz

Innym YouTube’rem z Krakowa jest Friz. Nic więc dziwnego, że te dwa kanały robią często tzw. crossy – czyli nagrywają wspólne wideo. Nie inaczej było i tym razem. Friz zdecydował się podjąć wyzwanie i spędzić z Szumim i Bodziem (WszystkoVlog) jedną z ich słynnych nocek.

Nocka w…

Wybór padł na park trampolin. Żeby nie psuć sobie opinii we własnym mieście, chłopaki pojechali do Wrocławia. Tam niestety zostali złapani. Następnego dnia wybrali się więc do Katowic, gdzie działo się wiele różnych rzeczy. Jednym z najciekawszych momentów było uruchomienie alarmu. To jednak musicie już zobaczyć sami poniżej.

Łamanie prawa

Tego typu akcje to jawne łamanie prawa. Chłopaki z WszystkoVlog jednak się tym nie przejmują i nadal robią to, co wychodzi im najlepiej. Nie boją się również wrzucać tych filmów później na swój kanał. Nie wiem do końca czy to rozważne, ponieważ na podstawie samego wideo mogą zostać oskarżeni, a z samej nocki mogą zostać wyciągnięte konsekwencje. Kanał chłopaków jest dużo mniejszy niż kanał Friza, dlatego też nie osiągają oni aż tak dużych zasięgów. Kto wie, jaka będzie reakcja właścicieli Parku Trampolin w Katowicach po obejrzeniu materiału. Pewnie nie będzie im się chciało podejmować żadnych kroków prawnych, jednak mają taką możliwość.