Gala FAME MMA 4

Wprawdzie do kolejnej edycji gali FAME MMA pozostało jeszcze trochę czasu, to jednak organizatorzy nie dają nam o sobie zapomnieć. Stale przypominają o istnieniu wydarzenia i powoli dozują nam wszystkie informacje. Myślałem, że tym razem będzie podobnie i Boxdel oraz Wojtek Gola powoli będą odsłaniać kolejne karty. Jednak wszystko zostało zaprezentowane w najnowszym trailerze promującym czwartą odsłonę FAME MMA. Znamy już więc kompletną kartę walk i wiemy kto zawalczy z Martą „temu ciągnęłam” Linkiewicz.

FAME MMA 4: Linkimaster VS Lil Masti

Walka, w której zmierzą się Marta Linkiewicz i Sexmasterka będzie walką wieczoru i największym wydarzeniem całej gali. Organizatorzy przekonali się już, jak wielkie emocje i zainteresowanie wzbudzają walki kobiet. Dlatego tym razem na przeciwniczkę dotychczasowej mistrzyni wybrali kogoś nie mniej kontrowersyjnego. Będzie nią Aniela Bogusz, czyli Sexmasterka. Aniela ostatnio występuje pod pseudonimem Lil Masti.

Poprzednia walka Linkiewicz, w trakcie której zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, nie pozwoliła nacieszyć oczu. Trwała bowiem zaledwie 47 sekund i zakończyła się znokautowaniem Godlewskiej. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej i dziewczyny wytrzymają w oktagonie nieco dłużej.

FAME MMA 4: Medusa VS Knaziuu

W trakcie drugiej konferencji gali FAME MMA 3 pojawił się Medusa i ustalił, że w kolejnej edycji będzie walczył z AdBusterem. Okazuje się jednak, że na czwartej gali nie dojdzie do tego starcia, bowiem dla Medusy zapowiedziany został inny przeciwnik. Będzie nim Knaziuu, czyli słynny Klaun z Koszalina.

Knaziuu ma swój kanał w serwisie YouTube, na którym zgromadził jak dotąd skromne 74 000 subskrypcji. FAME MMA 4 będzie więc dla niego świetną okazją, żeby się wybić. Walka Medusy z Knaziem ma być drugą walką wieczoru.

FAME MMA 4: Boxdel VS Kubańczyk

Tych panów na pewno dobrze kojarzycie. Ochroniarz Lorda Kruszwila aka Kubańczyk podczas FAME MMA 3 został wyzwany do walki przez Wiewióra, jednak nie przyjął tej propozycji. Zamiast tego wolał zmierzyć się z kimś, kto jego zdaniem potrafi się bić i będzie godnym przeciwnikiem. Padło na jednego z organizatorów – Boxdela. Michał Baron podjął rękawicę.

Boxdel i Kubańczyk prezentują się stosunkowo podobnie i mają zbliżoną do siebie wagę. Całkiem możliwe, że będzie to najciekawsza walka pod względem sportowym w trakcie czwartej gali FAME MMA.

FAME MMA 4: Ambro VS Don Kasjo

Don Kasjo to człowiek, który podczas trzeciej gali pokonał Adriana Polaka. Wprawdzie tuż po skończonej walce sędziowie ogłosili inny werdykt, jednak był on mocno kontrowersyjny. Po jednym dniu decyzja została ponownie przedyskutowana i zmieniona.

Na czwartej gali FAME MMA Don Kasjo w końcu zmierzy się ze swoim największym wrogiem – Ambro. Między chłopakami jest sporo złej krwi, więc walka zapowiada się bardzo ciekawie.

FAME MMA 4: Polak VS Ferrari

Jak zapowiedziano już wcześniej, Polak podjął rękawicę rzuconą przez Amadeusza. Chłopaki w końcu skrzyżują rękawice i będą mieli okazję zakończyć swój konflikt. Wprawdzie Adrian Polak chciał rewanżu z Kasjo, jednak widzimy, że wszystko potoczyło się nieco inaczej.

FAME MMA 4: Filipek VS TBA

Kolejną walką będzie starcie Filipka z TBA. Freestyle’owiec nie ugrał wiele w trakcie poprzedniej gali, teraz będzie miał okazję podnieść swój prestiż. Musi zrobić wszystko, aby nie przegrać kolejnej walki.

Kizo VS Makowski & Jongmen VS Kasti

Ostatnimi walkami całego wieczoru będą starcia osób, które nie są kojarzone przez szerszą publikę. Będą one stanowiły swego rodzaju dodatek do tych ważniejszych starć. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko chłopaki dadzą z siebie wszytko i będzie na co popatrzeć.