FAME MMA 3 – gdzie i kiedy?

Organizatorzy gali Freak Fight, czyli FAME MMAWojtek Gola oraz Boxdel poinformowali, że FAME MMA 3 odbędzie się 30 marca 2019 roku w Łodzi. Kolejnym miejscem walk znanych youtuberów, influencerów i patusów będzie Atlas Arena położona na al. Bandurskiego 7. Trzecia edycja popularnej gali będzie wyjątkowa – po raz pierwszy w walkach mają wziąć udział również kobiety z Martą Linkiewicz na czele.

Nie mająca wiele wspólnego ze sportową rywalizacja gala zacznie się o godzinie 20:00 i potrwa pewnie do późnych godzin nocnych. Podobnie jak w poprzednich edycjach, oprócz możliwości zajęcia miejsca na widowni organizatorzy przygotowali możliwość wykupienia wejściówki na internetową transmisję online w systemie PPV (pay per view).

Wojtek Gola i Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz ma być jedną z największych gwiazd FAME MMA 3. Patoinfluencerkę przedstawił Wojtek Gola.

Walka wieczoru na FAME MMA 3

Atrakcją wieczoru trzeciej gali FAME MMA ma być walka Isamu, czyli Szymona Kasprzyka – znanego polskiego gamera. Tego wieczora w oktagonie obejrzymy również Dawida Malczyńskiego – Mistrza FAME 2 oraz ulubieńca kibiców – Bonusa BGC. Oprócz nich w FAME MMA 3 wezmą udział Filip “Filipek” Marcinek, Dawid “Ambro” Ambroziak, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Krystian “Krycha” Wilczak i Marcin “Mnich” Wójcik.

Marta Linkiewicz na FAME MMA 3

Wisienką na torcie ma być pierwsza w historii FAME MMA walka kobiet, w której weźmie udział słynna patoinfluencerka i gwiazda Insta Stories – Marta Linkiewicz. Obecność Linkiewicz na gali jest bardzo interesująca w kontekście wcześniejszych zapowiedzi Boxdela, który obiecywał, że trzecia edycja FAME MMA będzie wolna od patologii.

Galę FAME MMA 3 poprowadzi Pan Pawłowski, a walki komentować będą AdBuster i Trybson. Organizatorzy zapowiadają również, że Loża VIP na gali będzie pękała w szwach od prawdziwych gwiazd. Oznacza to prawdopodobnie, że możemy się na niej spodziewać postaci pokroju Kruszwila, Kamerzysty, Rafonixa lub Rafatusa.

FAME MMA 3 – ceny biletów

Na stronie FAME MMA 3 można kupować już bilety na wydarzenie. Ceny wejściówek wydają się adekwatne do poziomu widowiska które czeka nas 30 marca. Najtańszy bilet został wyceniony na 50 zł, a najdroższa wejściówka będzie kosztowała 300 zł.