Dawid Ozdoba chce się zabić?

Dawid Ozdoba to postać, którą większość z was pewnie kojarzy. Coś tam robił wcześniej na YouTube’ie, działał też w innych branżach i brał udział w programie Amazonki, jednak nie da się ukryć, że największą popularność w ostatnim czasie przyniosła mu gala Fame MMA. Wystąpił zarówno w pierwszej, jak i w drugiej edycji. Obydwie walki zakończyły się jego przegraną. Surfer – bo tak często nazywa sam siebie Ozdoba – dał się poznać, jako awanturnik. Na wszystkich spotkaniach miał bardzo dużo do powiedzenia, robił show i ogólnie dbał o to, żeby były dymy.

Niestety w ostatnim czasie chyba nieco przesadził. Po przegranej z AdBusterem zrobił wielką awanturę. Oskarżył swojego przeciwnika o doping, zażądał testów na obecność narkotyków i twierdził, że sędzia niesłusznie ogłosił jego przegraną. Było tego sporo. Jednak to jeszcze nic w porównaniu z tym, co niedawno zapowiedział. Ozdoba twierdzi, że zorganizuje stream, jakiego jeszcze nie było. W trakcie transmisji widzowie mają zdecydować, czy Dawid ma odebrać sobie życie.

Wigilijna transmisja na żywo i wielkie głosowanie

O wszystkim poinformował Amadeusz Ferrari w trakcie jednego ze swoich streamów. Użył on dokładnie tych słów:

„O godzinie 12:23 dzwoni do mnie Ozdoba i mówi, że zorientował się, że jest 12:23, jak spojrzał na zegarek, jak już do mnie zadzwonił. Ja mówię spoko, spoko, co tam? Odebrałem, nie wiedziałem po co do mnie dzwoni. I mówi, że dokładnie w Wigilię, usiądzie na budynku… nie! Na budynku? Na bloku. Usiądzie na wieży bloku i odpali live’a i wy wybierzecie czy skoczy po piwko, czy zejdzie schodami w dół. Jeśli będzie więcej łapek w górę, to zejdzie schodami, a jeśli będzie więcej łapek w dół, to ponoć skoczy po piwko. Poprosił mnie, żebym to wam powiedział po prostu. Bardzo mnie o to poprosił, to powiedziałem, co mi szkodziło. Jestem w szoku ku*wa, tak sobie przemyślałem. Mam nadzieję, że żartuje, albo że ludzie nie zrobią tej wersji z łapkami w dół. No i mam nadzieję, żeby w ogóle takiej gierki nie było. Z mojej strony to nie jest prank i Ozdoba chyba też nie prankował. Tyle wam chciałem powiedzieć, jeśli chodzi o Dawida Ozdobę”

Co może z tego wyjść?

O ile w ogóle dojdzie do podobnej sytuacji i Dawid Ozdoba odpali swój wigilijny stream, to prawdopodobnie nic w jego trakcie się nie wydarzy. Nawet jeśli widzowie zagłosują, żeby jednak skoczył „po piwko”, to, spójrzmy prawdzie w oczy, nie zrobi tego. To kolejna desperacka próba skupienia na sobie uwagi i nic więcej. Jeśli byłoby inaczej, to naprawdę bardzo mocno bym się zdziwił.

Co na to widzowie?

Widzowie, jak to widzowie – tylko żarciki się ich trzymają. Zdecydowana większość zapowiedziała, że w trakcie streama da łapkę w dół. Inni stwierdzili, że Ozdobie już do końca odwaliło, a jeszcze inni zaczęli się o niego martwić. Gdy tylko w tym temacie pojawią się nowe informacje od razu was o tym powiadomimy.

Chcesz więcej takich informacji? Polub tubeXD na Facebooku.