Skąd się wziął Danny Ferreri?

Danny Ferreri to youtuber znany głównie młodszej widowni YouTube’a. Twórca słynie głównie z nieśmiesznych sponsorowanych skeczy oraz afery podczas której Sylwester Wardęga zarzucił mu kupowanie wyświetleń filmów w Turcji. Pierwsze swoje filmy Ferreri tworzył na Facebooku, ale dość szybko, z powodu spadających zasięgów, przeniósł się na YouTube’a.

YouTuber wypromowany przez Stuu

Do stworzenia postaci Dannego na YouTubie walnie przyczynił się m.in. Stuu, youtuber słynący z promowania niskiej jakości treści (to dzięki Stuu na YouTube’a zawitał Marcin Dubiel, naczelny prankster Polski). Swoją widownię Danny Ferreri zdobył na crossach z innymi znanymi twórcami – wspomnianym już wyżej Stuu, duetem FitLovers, Martinem Stankiewiczem, Angeliką Muchą, Gimperem, Lordem Kruszwilem, Kamerzystą i kilkoma innymi influencerami. Widownią Dannego są głównie młodsze osoby – czytając komentarze pod zdjęciami i filmami youtubera możemy przypuszczać, że średni wiek typowego widza kanału Danny Ferreri mieści się w przedziale 13-16 lat.

Danny Ferreri i Ola Ciupa są razem

Ola Ciupa i Danny Ferreri na wakacjach na Zanzibarze.

„W obiektywie @danny.ferreri. Kto zgadnie gdzie jesteśmy?” – podpisała zdjęcie po lewej Ola Ciupa. Po chwili wrzuciła wspólną fotografię z Dannym Ferrerim.

Danny jest idolem młodego pokolenia. Wystarczy przeczytać komentarze pod jego zdjęciami, by przekonać się, że twórca ma szczególnie oddane fanki śledzące każdą aktywność swojego idola w mediach społecznościowych. Zdjęcia, które Danny Ferreri wrzucił w ostatnich dniach na swojego Instagrama wywołały prawdziwa burzę w komentarzach i jęk rozczarowania. Z wrzuconych na profil Dannego fotek jasno wynika, że związał się on z Olą Ciupą, 29-letnią polską modelką i celebrytką, która wypłynęła na ubijaniu masła w teledysku Donatana i Cleo do utworu My Słowianie. Ola Ciupa jest też I wicemiss Mazowsza oraz półfinalistką konkursu Miss Polski. W 2017 roku Aleksandra Ciupa wystąpiła jako dama w jednym z odcinków programu Damy i Wieśniaczki.

Ola Ciupa i Danny Ferreri na Zanzibarze

Od kilku dni Danny Ferreri i Ola Ciupa publikują na swoich mediach społecznościowych zdjęcia z Zanzibaru, gdzie wspólnie wybrali się na wakacje. Para wrzuca również sporo fotek i krótkich filmów na InstaStories. Na razie youtuber nie jest specjalnie wylewny i nie informuje oficjalnie o nowym związku, ale filmiki, na których para się całuje są bardzo jednoznaczne. Podobne nagrania wrzuca na swojego Instagrama Ola Ciupa.

Nowej parze celebrytów życzymy wszystkiego dobrego!